Історія створення ГО “Сєвєродонецька молодіжна рада” (ГО “СМР”)

З початку 2010 року групою молоді була створена ініціативна група, яка впродовж 2010 року організовувала і проводила заходи різного напрямку для молоді м. Сєвєродонецьк. Молодіжна ініціативна група переконалась, що є запит від молоді підсилення роботи органів місцевої влади міста. І було прийнято рішення зареєструвати громадську організацію для подальшого посилення молодіжної політики і молодіжної роботи у Сєвєродонецьку.

Так, 28 грудня 2010 року офіційно була зареєстрована ГО “СМР”. У своїй діяльності Організація керується власним Статутом, який був зареєстрований в новій редакції 01.12.2016 р. На початку 2011 року представники організації визначились з напрямками діяльності, а саме: культурний, освітній, спортивний, екологічний, соціальний, міжнародний. Ентузіазму було багато і напрямків також було багато. На протязі 2011-2013 років організація проводила по 2-5 заходів щомісяця.

На даний момент ГО “СМР” сконцентрувала увагу на таких напрямах діяльності:

 • Напрям 1. Розвиток Громадського майданчику “ХочуБуду”. Напрям потрібен для того, щоб люди знайомились з однодумцями, гуртувались і отримували змогу реалізувати свої інтереси, ставали активніше, потенційно починали створювати громадські ініціативи; для реалізації освітніх програм; для надання приміщення і ресурсів для активних громадян.  
 • Напрям 2. Розвиток молодіжної політики в Луганській області. Напрямок дозволяє досягати місії організації на системному рівні. Він передбачає адвокаційну діяльність в сфері молодіжної політики і надає можливості молодим людям в області впливати на життя в своїх громадах. Таким чином ми виховуємо активних і відповідальних громадян.
 • Напрям 3. Підтримка громадських ініціатив і розвиток ГО в Луганській області. Організація розвиває громаду завдяки розвитку громадського сектору в місті та області. Ця діяльність дозволяє надавати можливість ініціативним групам і громадським організаціям реалізовувати свої ініціативи і проєкти, ставати більш досвідченими і в такий спосіб виховувати активних громадян.
 • Напрям 4. Розвиток ГО “СМР”. Цей напрямок забезпечує спроможність організації реалізувати решту стратегічних напрямків.
Візія

ГО “СМР” допомагає людям ставати самостійними і відповідальними громадянами і громадянками, які хочуть і вміють вчитися, розвиватися і робити власне життя та життя своєї  громади кращим.

Місія

Розвиток громадянської компетентності через неформальну освіту та підтримку громадських ініціатив.

Ми створюємо можливості, надихаємо, інформуємо, навчаємо, пропонуємо менторську  підтримку для розвитку активних громадян і громадянок.

Бачення

В організації дружня та кваліфікована молодіжна команда, а діяльність – стала та ефективна. ГО “СМР” активно взаємодіє з громадою, владою та бізнесом для розробки та реалізації суспільно значущих ініціатив. Організація акредитована у міжнародних програмах обмінів. Відома в країні, є надійним партнером, взаємодіє із молодіжними формалізованими спільнотами та ОГС України.

Цінності є фундаментом, на якому базується вся діяльність нашої організації

 • Чесність. Члени та персонал організації цінують можливість відкрито і відверто працювати разом.  В роботі організації ця цінність проявляється у чесному ставленні до тих, з ким і для кого працює і співпрацює організація. “Робимо те, що кажемо і кажемо, те що робимо. Ми не обіцяймо того, що не можемо зробити”.
 • Робота організації базується на Вірі у здатності людей до навчання і розвитку.  Ця цінність покладена в основу візії і місії організації. Члени і персонал працюють з вірою, що кожна людина може розвивати свій потенціал, використовуючи можливості для розвитку. Віра у людину робить організацію своєрідним трампліном для навчання та розвитку.
 • Довіра, як цінність в організаційній культурі проявляється у ставленні до спільної роботи і до спільного розвитку. Через довіру члени організації формують відповідальне ставлення до власного розвитку, розвитку одне одного і розвитку представниць і представників своїх цільових груп. В цьому сенсі довіра відіграє важливу роль у формуванні культури взаємної підтримки і взаємодопомоги “Ми разом, бо нам цікаво. Ми довіряємо один одному свій розвиток. Ми розвиваємось разом. В нас можуть бути розбіжності, але ми відчуваємо плече одне одного”.
 • Цінність Розвитку в діяльності організації  визначає готовність членів і персоналу постійно вчитись і надавати іншим можливість для навчання. Вона впливає і на спосіб роботи організації – надання можливостей навчатись навчаючи інших. “Розвиваємось самі, розвиваємо інших”. Ця цінність значною мірою впливає на “клієнтів організації”. Ними стають ті, у кого є бажання чогось навчитись, отримати досвід, або навчити інших.
 • Цінність Свобода бути собою окреслює відкритість організації до будь кого, кому цікаво вчитись, пробувати створювати і реалізовувати власні ініціативи. “Тут можна вільно бути собою, розкриватись і взяти можливість для розвитку”.
Цільова аудиторія
 • дорослі (старші) люди та молодь, які цікавляться власним розвитком;
 • батьки тих молодих людей і підлітків, які приходять в організацію;
 • педагоги-організатори шкіл;
 • підприємства, громадські організації та Луганська молодіжна рада;
 • вразливі групи населення (жінки, ВПО, багатодітні родини, сироти).

 

Пропонуємо всім бажаючим довгу і міцну дружбу не тільки в житті, а й у соціальних мережах facebook, instagram та you-tube.

За наявності питань пишіть нам на електронну скриньку sevmolrada@gmail.com, дзвоніть за телефоном +38 (050) 856 7144 або приходьте за адресою: м.Сєвєродонецьк, вул. Гагаріна, 78-Б.

Ми відкриті для всіх і кожного!