КВН фестиваль

 

29 листопада 2018 року о 14-00!!!

Запрошуємо всіх бажаючих вболівальників, гостей, спонсорів взяти участь у заході!

Сєвєродонецький міський центр зайнятості за підтримкою Відділу освіти Сєвєродонецької міської ради та Луганського обласного центру зайнятості, за участю професійно-технічних училищ, СНУ ім. В. Даля, СХМТ 29 листопада 2018 року о 14-00 в актовому залі Сєвєродонецького хіміко-механічного технікуму за адресою: пр-т. Центральний, 72 проводить міський профорієнтаційний змагально-мотиваційний захід серед учнівських команд КВК «Світ професій: мій вибір – мій успіх!».

Детальніше

Пряма трансляція відкритого практикуму для підприємців у Луганській області

? Агов! ? Скоріше сюди! Відкритий практикум для підприємців у Луганській області – почнеться в 11:00
Долучайся! Да будь з нами On-Line  ??
Ставь лайки, та підписуйся на канали ?

Чого хоче молодь?

На данном изображении может находиться: 1 человек, танцует и стоит

Чи враховуються потреби молоді у розбудові громади міста Сєверодонецьк? Що на практиці може означати принцип «Нічого для нас та про нас без нас»? Якою ми бачимо успішну громаду нашого міста через 5 років? Під час майстерні ми будемо шукати відповіді на ці запитання за допомогою театральних практик.

27-29 листопада 2018 р. громадська організація “Театр для діалогу” спільно з партнерською організацією «Мережа відповідальних» та Асоціацією молодіжних центрів України (м. Київ) проведе 3-денну театральну майстерню.

Детальніше

Молодіжний обмін «Step2success» в Естонїї

21-28 жовтня відбувся молодіжний обмін «Step2success» в Естонїї, в якому приймала участь команда з 7 людей Луганської та Донецької області.
Цей обмін був направлений на розвиток навичок лідерства, підприємництва і творчих здібностей, які використовуватимуться як інструмент досягнення поставлених цілей.
Також проект допоміг поліпшити здібності у вербальній іневербальній комунікації, спонукав отримати досвід у командній роботі.

Під час обміну був використаний метод «Дизайнерське мислення», де учасники знаходили шляхи вирішення проблеми працевлаштування. Зокрема шукали інструменти, щоб зламати стереотипи в суспільстві, а точніше у роботодавців в питанні працевлаштування молоді,яка не має достатнього досвіду роботи.

Детальніше

Відкритий практикум для підприємців Луганської області

На данном изображении может находиться: текст

Запрошуємо на Відкритий практикум підприємців Луганської області, та всіх, хто хоче отримати відповіді на свої питання щодо ведення підприємницької діяльності.
На заході розглядатимуться юридичні та правові питання щодо ведення підприємницької діяльності. Також підійматимуться питання з безпечності харчових продуктів в секторі громадського харчування та роздрібної торгівлі, а також питання з прав споживачів.
Спікерами Відкритого практикуму виступатимуть юрист Норвезької ради у справах біженців, юрист проекту «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», представники Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області та Управління захисту споживачів, Луганського обласного центру зайнятості.

Детальніше