Як соціальні проблеми стають твоєю можливістю!

Продовжуємо знайомити Вас з іншими нашими тренерами, які беруть участь в нашій навчальнійпрограмі «Академія можливостей».


Наразі хочемо представити Вам Тітаренко Ірину – співзасновниця та директорка Practicum,
спеціалістка з комунікацій в некомерційному секторі.

02.08. в рамках тренінгу на тему «PR, комунікації» наша тренерка розповість про:
✅ компоненти комунікаційної стратегії;
✅ ядро, образ та сегментацію цільової аудиторії;
✅ особливості розробки ефективного контенту;
✅ діджитал засоби комунікації.

Тітаренко Ірина має досвід у підготовці та впровадженні комплексних комунікаційних кампаній, спрямованих на стратегічне просування соціально важливих тем для таких провідних українських та міжнародних організації, як: GIZ, Світовий банк, Рада Європи, IREX в Україні, ЮНІСЕФ Україна, Фонд ООН у галузі народонаселення, WWF в Україні, Transparency International Україна,
Координатор проектів ОБСЄ в Україні, ПРООН в Україні тощо. 

Наша тенерка викладає для студентів Національного університету «Києво-Могилянська академія» та Українсько-американського університету Конкордія, а також менторить групи молодих спеціалістів та професіоналів щодо ефективних комунікацій на курсах Українського католицького університету та Української соціальної академії.

Розвивай себе та змінюй світ на краще разом з нами!

За додатковою інформацією звертатися за телефонами:
 +38 (050) 856 71 44 (менеджер проєкту Дубровін Кирило)
+38 (095) 855 02 73 (асистентка проєкту – Рубан Аліна).

Громадська організація “Сєвєродонецька молодіжна рада” реалізує проєкт “Академія можливостей” за фінансуванням Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) через проєкт
“Демократичне врядування у Східній Україні”.

#USAID #АкадеміяМожливостей2020  #smr_sd_ua #СхідМожливостей

Ukrainian Bridge: check in Sievierodonetsk

А ю реді фор чек ін?
Ти завжди хотів мати друзів з різних куточків країни, але не було нагоди чи не знав як?
19 січня о 15:00 у Сєвєродонецьку відбудеться презентація діалогового онлайн-проекту Ukrainian Bridge + воркшоп з ефективної комунікації.
Ти дізнаєшся як з легкістю знаходити спільну мову з людьми, чути інших та бути почутим, а також ми відкриємо для тебе нову платформу для спілкування з цікавими людьми з усієї країни.
Діалог – це ефективний інструмент для реалізації ідей та пошуку партнерів для різноманітних проектів (від звичайної подорожі до власного start up’у).

Детальніше

Вітаємо з Новим 2019 Роком!

Нехай в цьому році в житті з’явиться все те, чого вам не вистачає для щастя. Нехай люди навколо стануть більш дружелюбним, світ – яскравішим, навчання – легшим, дружба – міцнішою, любов – сильнішою. Нехай водоспади безхмарної радості обрушуються на голову щодня. Нехай серце співає, нехай хочеться жити, творити, любити і мріяти!

Подяка

Приємнощі продовжуються. Приймаємо привітання від друзів і партнерів.

Дякуємо колективу Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women’s Fundза теплі, дружні партнерські відносини та за новорічні подарунки.

Вітаємо Вас з Новорічними святами і бажаємо щасття, надхнення, цікавих та плідних проектів.

З повагою
команда ГО Северодонецкая молодежная рада

Громадська організація «Сєвєродонецька молодіжна рада» святкує День народження

Громадська організація «Сєвєродонецька молодіжна рада» святкує День народження, нам виповнюється 8 років. За час існування організації наша команда прийняла участь у багатьох масштабних проектах, обмінах, а також була організатором міських заходів. Ми – команда активної молоді, яка створює можливості для реалізації суспільно важливих ініціатив – кожному. Ми раді, що наші ряди поповнюються кожен рік і сподіваємося, що наше велика сім’я стане тільки більше та сильніше.

Кожен із організації важко працює, можна сказати, віддаючи усього себе, але всі розуміють, що роблять корисну справу і від цього енергії та натхнення стає тільки більше.

Кожен рік ми ростемо та отримуємо досвід, яким намагаємося поділитися зі всіма бажаючими. Наші результати ви можете подивитися, коли завітаєте до нас в Громадський майданчик «ХочуБуду». У цьому місті збуваються мрії та ідеї, наші вже почали.

Одним із пунктів мети організації є: підвищення активності молоді в різних сферах, тому ми бажаємо у свій День народження, щоб молодь не тільки стала активна, а й приєдналась до нас і втілювала свої ідеї, щодо поліпшення життя.

Приходь до нас 28 грудня з 18:00 до 21:00 на ГМ «ХочуБуду» і проведи цей святковий день з нами, буде весело, ми це обіцяємо. Цей день є важливим для нас, тож ми будемо раді, якщо ти нас підтримаєш!

Економічні можливості в Луганській області

Вітаємо Інну Головченко, підприємицю Луганської області та учасницю третьої групи проекту «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» в Луганській області.

Пані Інна отримала швейне обладнання для розвитку та розширення своєї справи в м. Рубіжне.

Детальніше

Вітаємо голову ГО “Сєвєродонецка молодіжна рада” Кирила Дубровіна

Пряма мова:

“Якщо не я, то хто?!” – це питання мене постійно переслідує з моменту народження.

А тим часом в Луганській області на 1 нагороду стало більше. Так, 10 грудня 20 молодих людей з різних куточків нашої країни були удостоєні премією Кабінету Міністрів за особливі досягнення молоді в розбудові України. Серед них був і я)

Детальніше

Економічна підтримка в Луганській області

Раді привітати Ольга Витальевна Широкова грантерку вже третьої групи проекту «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» в Луганській області.

Ольга отримала швейне обладнання для розвитку та розширення своєї справи в м. Сєвєродонецьк.
Підприємиця відкрита до співпраці і нових заказів з шиття речей будь-якої складності.

Проект «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» впроваджується Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women’s Fund за підтримки USAID Ukraine – USAID Україна (Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Партнером в Луганській області виступила громадська організація Северодонецкая молодежная рада – Центр підтримки мікробізнесу та самозайнятості в м. Сєвєродонецьк

#EOPAC
#УЖФ

Зміцнення інституційної спроможності молодіжних хабів та центрів Східної України

На данном изображении может находиться: в помещении

Запрошуємо представників молодіжних центрів та хабів Східної України (Луганської, Донецької та Запорізької області) громадської, комунальної, приватної форми власності взяти участь у проекті “Зміцнення інституційної спроможності молодіжних центрів та хабів Східної України”.

Перша ознайомча зустріч відбудеться у м. Краматорську 14-15 грудня. Для того, щоб взяти участь треба подати заявку до 8 грудня 23:59 за посиланням Участь у проекті безкоштовна. Всі учасники забезпечуються харчуванням, проживанням та роздатковими матеріалами. Частково покриваються транспортні витрати.

Ми шукаємо активних представників молодіжних центрів Східної України, які мають бажання розвивати свої навички роботи із молоддю, управління молодіжним центром, стратегічного планування діяльності молодіжного хабу. Також прагнуть дізнатись юридичні аспекти молодіжної роботи та пройти курс національної освітньої програми “Молодіжний працівник”.

Проект проходитиме у три етапи:
Перша ознайомча зустріч 14-15 грудня у м. Краматорськ, Донецької обл.
Курс тренінгів із стратегічного планування. Триденний окремий тренінг для представників кожної області у січні-лютому 2019 р.
Курс тренінгів Національної освітньої програми “Молодіжний працівник”. Триденний окремий тренінг для представників кожної області у лютому-березні 2019 р.
Проект “Зміцення інституційної спроможності молодіжних хабів Східної України” реалізується громадською організацією «Запоріжжя – місто можливостей» при підтримці «Ініціативи Інфраструктурної програми для України», що були створені за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) з метою підтримки України у подоланні наслідків кризи на сході України. Ініціативи втілюються Німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für internationalle Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, і складаються з чотирьох компонентів:
Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб
Підтримка українських територіальних громад у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб
Психосоціальна підтримка та управління конфліктами
Підтримка України в управлінні надзвичайними ситуаціями
Додаткова інформація за електронною адресою zpcityopp@gmail.com або за номером телефону +380982143009 (Марія). Якщо ви неправильно повідомите адресу електронної пошти або телефон, ми, на жаль, не зможемо з вами зв’язатися та запросити до участі.