Ukrainian Bridge: check in Sievierodonetsk

А ю реді фор чек ін?
Ти завжди хотів мати друзів з різних куточків країни, але не було нагоди чи не знав як?
19 січня о 15:00 у Сєвєродонецьку відбудеться презентація діалогового онлайн-проекту Ukrainian Bridge + воркшоп з ефективної комунікації.
Ти дізнаєшся як з легкістю знаходити спільну мову з людьми, чути інших та бути почутим, а також ми відкриємо для тебе нову платформу для спілкування з цікавими людьми з усієї країни.
Діалог – це ефективний інструмент для реалізації ідей та пошуку партнерів для різноманітних проектів (від звичайної подорожі до власного start up’у).

Детальніше

Вітаємо з Новим 2019 Роком!

Нехай в цьому році в житті з’явиться все те, чого вам не вистачає для щастя. Нехай люди навколо стануть більш дружелюбним, світ – яскравішим, навчання – легшим, дружба – міцнішою, любов – сильнішою. Нехай водоспади безхмарної радості обрушуються на голову щодня. Нехай серце співає, нехай хочеться жити, творити, любити і мріяти!

Подяка

Приємнощі продовжуються. Приймаємо привітання від друзів і партнерів.

Дякуємо колективу Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women’s Fundза теплі, дружні партнерські відносини та за новорічні подарунки.

Вітаємо Вас з Новорічними святами і бажаємо щасття, надхнення, цікавих та плідних проектів.

З повагою
команда ГО Северодонецкая молодежная рада

Громадська організація «Сєвєродонецька молодіжна рада» святкує День народження

Громадська організація «Сєвєродонецька молодіжна рада» святкує День народження, нам виповнюється 8 років. За час існування організації наша команда прийняла участь у багатьох масштабних проектах, обмінах, а також була організатором міських заходів. Ми – команда активної молоді, яка створює можливості для реалізації суспільно важливих ініціатив – кожному. Ми раді, що наші ряди поповнюються кожен рік і сподіваємося, що наше велика сім’я стане тільки більше та сильніше.

Кожен із організації важко працює, можна сказати, віддаючи усього себе, але всі розуміють, що роблять корисну справу і від цього енергії та натхнення стає тільки більше.

Кожен рік ми ростемо та отримуємо досвід, яким намагаємося поділитися зі всіма бажаючими. Наші результати ви можете подивитися, коли завітаєте до нас в Громадський майданчик «ХочуБуду». У цьому місті збуваються мрії та ідеї, наші вже почали.

Одним із пунктів мети організації є: підвищення активності молоді в різних сферах, тому ми бажаємо у свій День народження, щоб молодь не тільки стала активна, а й приєдналась до нас і втілювала свої ідеї, щодо поліпшення життя.

Приходь до нас 28 грудня з 18:00 до 21:00 на ГМ «ХочуБуду» і проведи цей святковий день з нами, буде весело, ми це обіцяємо. Цей день є важливим для нас, тож ми будемо раді, якщо ти нас підтримаєш!

Економічні можливості в Луганській області

Вітаємо Інну Головченко, підприємицю Луганської області та учасницю третьої групи проекту «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» в Луганській області.

Пані Інна отримала швейне обладнання для розвитку та розширення своєї справи в м. Рубіжне.

Детальніше

Вітаємо голову ГО “Сєвєродонецка молодіжна рада” Кирила Дубровіна

Пряма мова:

“Якщо не я, то хто?!” – це питання мене постійно переслідує з моменту народження.

А тим часом в Луганській області на 1 нагороду стало більше. Так, 10 грудня 20 молодих людей з різних куточків нашої країни були удостоєні премією Кабінету Міністрів за особливі досягнення молоді в розбудові України. Серед них був і я)

Детальніше

Економічна підтримка в Луганській області

Раді привітати Ольга Витальевна Широкова грантерку вже третьої групи проекту «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» в Луганській області.

Ольга отримала швейне обладнання для розвитку та розширення своєї справи в м. Сєвєродонецьк.
Підприємиця відкрита до співпраці і нових заказів з шиття речей будь-якої складності.

Проект «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» впроваджується Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women’s Fund за підтримки USAID Ukraine – USAID Україна (Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Партнером в Луганській області виступила громадська організація Северодонецкая молодежная рада – Центр підтримки мікробізнесу та самозайнятості в м. Сєвєродонецьк

#EOPAC
#УЖФ

Зміцнення інституційної спроможності молодіжних хабів та центрів Східної України

На данном изображении может находиться: в помещении

Запрошуємо представників молодіжних центрів та хабів Східної України (Луганської, Донецької та Запорізької області) громадської, комунальної, приватної форми власності взяти участь у проекті “Зміцнення інституційної спроможності молодіжних центрів та хабів Східної України”.

Перша ознайомча зустріч відбудеться у м. Краматорську 14-15 грудня. Для того, щоб взяти участь треба подати заявку до 8 грудня 23:59 за посиланням Участь у проекті безкоштовна. Всі учасники забезпечуються харчуванням, проживанням та роздатковими матеріалами. Частково покриваються транспортні витрати.

Ми шукаємо активних представників молодіжних центрів Східної України, які мають бажання розвивати свої навички роботи із молоддю, управління молодіжним центром, стратегічного планування діяльності молодіжного хабу. Також прагнуть дізнатись юридичні аспекти молодіжної роботи та пройти курс національної освітньої програми “Молодіжний працівник”.

Проект проходитиме у три етапи:
Перша ознайомча зустріч 14-15 грудня у м. Краматорськ, Донецької обл.
Курс тренінгів із стратегічного планування. Триденний окремий тренінг для представників кожної області у січні-лютому 2019 р.
Курс тренінгів Національної освітньої програми “Молодіжний працівник”. Триденний окремий тренінг для представників кожної області у лютому-березні 2019 р.
Проект “Зміцення інституційної спроможності молодіжних хабів Східної України” реалізується громадською організацією «Запоріжжя – місто можливостей» при підтримці «Ініціативи Інфраструктурної програми для України», що були створені за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) з метою підтримки України у подоланні наслідків кризи на сході України. Ініціативи втілюються Німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für internationalle Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, і складаються з чотирьох компонентів:
Розвиток соціальної інфраструктури у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб
Підтримка українських територіальних громад у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб
Психосоціальна підтримка та управління конфліктами
Підтримка України в управлінні надзвичайними ситуаціями
Додаткова інформація за електронною адресою zpcityopp@gmail.com або за номером телефону +380982143009 (Марія). Якщо ви неправильно повідомите адресу електронної пошти або телефон, ми, на жаль, не зможемо з вами зв’язатися та запросити до участі.

Пітчинг проектів соціальної дії для мешканців Донецької та Луганської областей

Презентуй свій проект та отримай фінансування на його реалізацію

Для всіх активних громадян, що мають ідеї з інноваційного розвитку громад Донецької та Луганської областей, Британська Рада вже вкотре організовує пітчинг проектів соціальної дії.

До участі у пітчингу проектів допускаються як індивідуальні, так і колективно підготовлені проекти різних напрямків реалізації:

 • Молодіжні (запропонуйте проекти, що підтримують дітей та молодь, сприяють розвитку їх активності та творчих ідей);
 • Спортивні (заходи, події, ідеї для популяризації серед жителів громади здорового способу життя);
 • Культурно-мистецькі (придумайте заходи культурного спрямування, які зможуть покращити культурне дозвілля різних верств населення);
 • Креативний простір (запропонуйте ідеї створення креативних елементів благоустрою на вулицях міста, облаштування зон відпочинку у дворах та в установах міста);
 • Освітні (запропонуйте освітні проекти та проекти з використанням сучасних інформаційних та ІТ-технологій, які будуть корисні у житті громади);
 • Екологічні (придумайте, яким чином можна додати більшої гармонії з природою, покращити стан екології і рівень екологічної культури жителів своєї громади);
 • Інклюзія (проекти, які можуть бути спрямовані на забезпечення доступу до міських та сільських об’єктів людей з інвалідністю);
 • Соціальна згуртованість (проекти, спрямовані на розбудову діалогу та згуртованості громади);
 • Підтримка переміщених ВНЗ (проекти, які спрямовані на інституційну підтримку, якість освіти).

У рамках пітчингу учасники надсилають свої заявки для проходження попереднього відбору проекту на актуальність ідеї для громади та відповідність зазначеним пріоритетам. Далі з авторами проектів, які пройшли попередній відбір, проводиться навчання по всім аспектам проектної діяльності, серед яких: бюджетне планування проекту, залучення фінансування зі сторони, робота з волонтерами, PR проекту та ін. І останнім етапом є презентація учасниками власних проектів, після чого спеціальна комісія визначає переможців, які отримують фінансування на реалізацію свого проекту.

Фінал пітчингу буде проведений 4 лютого 2019 р.

Навчання з проектного дизайну заплановане в форматі двох та трьох днів:

 • 1-3 лютого — поглиблене навчання проектного дизайну з тем: розуміння поняття «соціальна дія», визначення цільової аудиторії, розробка мети та цілей проекту, розбудова критеріїв ефективності проекту та визначення коротко- та довгострокових результатів, просування проекту у медіа, планування бюджету, мистецтво презентацій.
 • 2-3 лютого — базове навчання проектного дизайну з тем: розбудова критеріїв ефективності проекту та визначення коротко- та довгострокових результатів, просування проекту у медіа, планування бюджету, мистецтво презентацій.

Кожна команда проекту має можливість номінувати до участі в навчанні до двох осіб — представників проекту.

ВИМОГИ ДО ПРОЕКТНИХ ЗАЯВОК:

 • Проект має бути реалізований до 30 червня 2019 р. на підконтрольній українському уряду території Донецької та Луганської областей.
 • Максимальна сума гранту для кожного проекту становитиме 50 000 грн.
 • Заохочується співфінансування проекту до 30% від інших організацій і буде оцінюватися більш високо співфінансування від органів місцевого самоврядування.
 • Надані гранти на реалізацію проектів соціальної дії є підзвітними.
 • Грант на реалізацію проекту соціальної дії може покривати витрати на: проживання, харчування, місцеві поїздки, професійні послуги, обґрунтовані адміністративні витрати, обладнання, необхідне для реалізації проекту, розповсюдження інформації та інші витрати, що безпосередньо пов’язані з реалізацією проекту.
 • В рамках гранту на реалізацію проекту соціальної дії не фінансуються: заробітна плата менеджера проекту, придбання офісної техніки (наприклад, ноутбук, проектор, принтер, тощо), витрати на оренду офісів, поточних організаційних витрат (наприклад, поповнення мобільних рахунків, оплата послуг Інтернет провайдерів, тощо), вивчення мови, заробітна плата державних службовців або проекти, що мають комерційну мету.

Долучитися до участі у пітчингу та подати свою ідею можна за посиланням .

Останній термін подачі проекту соціальної дії — 20 грудня о 23:59.

УМОВИ УЧАСТІ:

 • Учасники пітчингу повинні мати 18 повних років
 • Подача проектів відкрита для приватних осіб та організацій з України, зокрема для організацій громадянського суспільства, організацій державного сектору, організації, що працюють у культурному та освітньому секторах. Зверніть, будь ласка, увагу, що ФОПи не можуть подавати заявки на участь.
 • Особа, команда або організація можуть подати максимум два проекти соціальної дії на участь у пітчингу.
 • Одна особа — представник партнерства між організаціями або від команди приватних осіб повинна подати заявку від імені усіх організацій або команди осіб, які бажають співпрацювати над проектом соціальної дії. Водночас ця особа нестиме відповідальність за підписання та виконання умов угоди, а також за управління фінансами та звітністю. Між тим, усі учасники партнерства повинні мати відповідний правовий статус для отримання благодійних грантів.
 • На участь у навчання перед пітчингом буде запрошено одну або дві особи — представників партнерства між організаціями або від команди приватних осіб. Британська Рада покриває витрати на проживання та харчування відібраних учасників, а також здійснює повернення транспортних витрат.

З приводу додаткових питань пишіть, будь ласка, на пошту activecitizens@britishcouncil.org.ua

Організація та фінансування пітчингу буде здійснюватися за кошти Британської Ради у рамках напрямку «Соціальна згуртованість» Проекту підтримки для Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб за фінансової підтримки Посольства Великої Британії.