Розклад подій на цей тиждень з 11 по 17 лютого 2019 року

Друзі, на цьому тижні не пропустіть наші заходи — буде гаряче!

Щоб бути у курсі всіх подій — слідкуйте за нами у соціальних мережах:

Я хочу бути активним?

Молодь з ДПТНЗ «СВАТІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ АГРАРНИЙ ЛІЦЕЙ» завітали на Громадський майданчик “ХочуБуду”.
Представники Северодонецкая молодежная рада поділились своїм досвідом та розповіли чому важливо бути активним та приймати участь у вирішенні питань які стосуються молодіжної політики.

Детальніше

Нещодавно відбулася презентація Школи Політичної Освідченості для підлітків.

Нещодавно на громадсьму майданчику «ХочуБуду» пройшла презентація Школи Політичної Освідченості, на якій команда активних підлітків Newwave Ганнускова Олександра, Пшеничний Олег та Анжела Понеділок розповіли про основні ідеї та цілі школи.

Присутні дізналися про лекції і розпорядок занять, а також про дату першого заняття в школі і особливості навчання. Цікаво було слухати від команди про те, наскільки важливим є розуміння саме молодими людьми політичної ситуації в країні і  як ця поінформованість допоможе старшокласникам у майбутньому.

Детальніше

Вечірній мультпоказ

Вечірній кінопоказ спрямований на усіх бажаючих, які хочуть провести свій час з користю, а саме переглянути фільм (мультфільм) на великому екрані в гарній компанії у затишному місці, а також отримати позитивні емоції.
* Приймаються заявки на переглад фільму (мультфільму).

Детальніше

Презентація Школи Політичної Освіченості для старшокласників.

24 січня о 16:30 на Громадському майданчику “ХочуБуду” відбудеться презентація Школи Політичної Освіченості для старшокласників.

Такого раніше ще не було! Команда підлітків Ганнускова Олександра, Пшеничний Олег і Анжела Понеділок представлять вам свою школу неформальної освіти, де кожен підліток може поділитися своїми ідеями та досвідом з однолітками.

Детальніше