Презентація Сєвєродонецького Центру підтримки жіночого бізнесу!

12 січня ГО “Сєвєродонецька молодіжна рада” запросила на зустріч представників Департаменту економічного розвитку ЛОДА, Луганського обласного центру зайнятості, комунального підприємства  «Сєвєродонецьке агентство інвестицій та розвитку» та міжнародних організацій. На заході було презентовано діяльність Сєвєродонецького Центру підтримки жіночого бізнесу та актуальні можливості підтримки зайнятості жінок у Луганській області.

Дивіться публікацію на фейсбук сторінці ГО “СМР”

Зустріч розпочав голова ГО “Сєвєродонецька молодіжна рада” Кирило Дубровін, наголосивши, що організація вже понад 5 років підтримує та розвиває мікробізнес на Луганщині та це є одним зі стратегічних напрямків діяльності організації.

Детальніше

Дайджест подій на громадському майданчику “ХочуБуду”

17 – 23 січня 2022р.

Часом після вихідних важко зібратися з думками та силами. Але якщо налаштувати себе на позитивний лад, обов’язково все вийде!
Друзі, будьте на позитиві, як і команда ГО “Сєвєродонецька молодіжна рада”. Ми бажаємо вам вдалого тижня та запрошуємо взяти участь у наших заходах та навчальних програмах.

Детальніше

ГО “Сєвєродонецька молодіжна рада” запрошує на безкоштовне навчання

Долучайтесь до безкоштовного навчання, яке організовує ГО “Сєвєродонецька молодіжна рада” протягом цього року для мешканців Луганщини в рамках проєкту “Академія Можливостей 2.0”:

Дивіться відео та реєструйтесь на заходи для розвитку, душі й отримання нових знань і навичок за ЦИМ посиланням.

Публікація на фейсбук сторінці училища
Детальніше

ГО “Сєвєродонецька молодіжна рада” долучається до підтримки жіночого підприємництва на Сватівщині!

11 січня КЗ “Сватівська міська публічна бібліотека ім. Т. Полякова” радо прийняла нас у себе в гостях задля презентації проєкту «Економічні можливості для жінок Східної України. Другий етап.».

Під час цієї зустрічі місцевим активістам та підприємцям були презентовані заходи, які будуть проводитися ГО “Сєвєродонецька молодіжна рада” на базі громадського майданчику “ХочуБуду”, а саме:

  • навчальний курс для започаткування власної справи;
  • короткострокові тренінги для вже діючих підприємиць;
  • інформаційні вебінари;
  • менторська, консультаційна та юридична підтримка випускницям курсів та тренінгів.

В процесі жвавої дискусії учасники продемонстрували високу зацікавленість до участі у навчанні, бо виклики сучасного бізнесу потребують набуття або вдосконалення підприємницьких навичок.  “Я маю вже більше 20 років досвіду у торгівлі, але наразі відчуваю актуальність нових знань”,- поділилася місцева підприємиця Світлана Бабіч. Також сватівські підприємці підтримали необхідність плідної бізнес-мережі Луганської області задля підтримки один одного у діючих бізнесах та розвитку туристичного напрямку!

Розпочинайте свій бізнес разом с нами – реєструйтесь за посиланням тут. Якщо ви діюча підприємиця і хочете отримати відповіді на актуальні питання чекаємо на короткострокових тренінгах – реєструйтесь за посиланням тут.

У разі запитань, звертайтеся до координаторки проєкту в Луганській області Олени Дубровіної, тел. +38 (050) 555 78 30.

Розвіваємо молодіжну політику Луганщини разом!

11 січня у місті Сватове до Молодіжної ради при Сватівській міській раді завітали голова громадської організації «Сєвєродонецька молодіжна рада» Кирило Дубровін, голова Молодіжної ради при Сєвєродонецькій міській ВЦА Богдан Косогор та директор Луганського обласного центру підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень Ганна Рясна.

Публікація в інстаграм акаунті
Детальніше

Маркетинг у соціальних мережах: будьте в темі!

Друзі, станьте професіоналами, які вміють працювати у соціальних мережах!

Адже коли ви хочете почати просувати свій бізнес або стати відповідальними за просування сторінок – контент повинен бути досконалим: і тексти, і банери. Коли ви спілкуєтесь зі своєю цільовою аудиторією у коментарях або в директ – ваші відповіді повинні бути вичерпними та ефективними. А коли ви налаштовуєте таргетинг в ads-менеджері – реклама має бути максимально влучною!

Реєструйтесь на курс за посиланням тут
Детальніше

Освоїти персональний комп’ютер у будь-якому віці легко!

ГО “Сєвєродонецька молодіжна рада” запускає курс “Комп’ютерна грамотність” з навчання основ роботи на ПК, який буде проходити в онлайн-форматі, тому долучитись до навчання зможуть люди з різних міст, сіл та селищ Луганщини.

Щоб долучитись до навчання потрібно заповнити реєстраційну форму за посиланням тут та після дзвінка адміністратора отримати лист підтвердження участі на свою поштову скриньку.

Реєструйтесь за посиланням прямо тут
Детальніше

Запрошуємо на годину мотивації з Олегом Собчуком

Часом для великого життєвого стрибка потрібна зустріч, яка надихне та допоможе зробити той впевнений крок до мрії. Зустріч, яка дозволить обрати потрібний маршрут і йти, не звертаючи, до своєї цілі. Саме на таку онлайн зустріч ГО “Сєвєродонецька молодіжна рада” запрошує мешканців Луганщини 19 січня, під час якої зірковий спікер Олег Собчук розповість свою історію успіху.

Реєструйтесь на онлайн зустріч із зіркою за посиланням тут.

За цим посиланням ви можете зареєструватись на захід
Детальніше

Навчись зводити музику разом з нами!

Друже, ГО “Сєвєродонецька молодіжна рада” відкриває свої двері для тих, хто вирішив отримати базові знання нової популярної професії та у майбутньому кардинально змінити своє життя. Ми оголошуємо другий набір на курс “Основи діджеїнгу”.

Реєструйся прямо зараз за посиланням тут, пройди відбір та поринь у світ діджеїнгу вже з 20 січня 2022 року. 

Тисніть тут та реєструйтесь на курс
Детальніше