Розклад подій на 26 квітня – 2 травня 2021 року

Друзі, вгадайте наші плани на цей тиждень?

  • Працювати.
  • Радіти сонячній погоді.
  • Насолоджуватись ароматом поряд з духовими шафами в процесі випікання яскравих, смачних і святкових пасок.

Звичайно, наша команда не відрізняється суперовими кулінарними здібностями, але спробувати треба!

Отже, бажаємо вам також встигнути все, підготуватись по повній до Великодня та завітати до нас на вогник у свій вільний час!

Розклад подій на сторінці фейсбук
Детальніше

Розклад подій на 19-25 квітня 2021 року

Робота роботою, навчання в процесі, а знайомитись, спілкуватись та розвиватись також треба! Тому, бажаємо вам плідної роботи та успішного навчання! А за розвитком і цікавим дозвіллям приходьте до Громадський майданчик “ХочуБуду”!

Дайджест на фейсбук-сторінці ГО “Сєвєродонецька молодіжна рада”
Детальніше

Оголошено набір кандидатів на членство до Молодіжної ради при Сєвєродонецькій міській військово-цивільній адміністрації

З метою створення в Сєвєродонецькій міській територіальній громаді консультативно-дорадчого та представницького органу з питань молодіжної політики, покликаним сприяти взаємодії виконавчих органів місцевого самоврядування та молоді територіальної громади, та з метою забезпечення узгодженості дій у вирішенні питань, пов’язаних із життям молоді та її участю в усіх сферах життя суспільства, організації та проведенні молодіжних заходів та інформаційно-навчальної роботи серед молоді, оголошується набір кандидатів на членство до Молодіжної ради при Сєвєродонецькій міській військово-цивільній адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області.

Детальніше

Розклад подій на 12-18 квітня 2021 року

Ми віримо, що молодь може стати позитивною силою для розвитку області та всієї країни, якщо їй будуть надані знання і можливості, необхідні для її процвітання.

Громадський майданчик “ХочуБуду” – це не тільки простір для знайомств, цікавого проведення часу, а й найголовніше – він дає можливість до всебічного розвітку кожного! Ласкаво просимо!

Дайджест на фейсбук-сторінці ГО “Сєвєродонецька молодіжна рада”
Детальніше

Розклад подій на 5 – 11 квітня 2021 року

Отримайте можливість для всебічного розвитку разом з Громадський майданчик “ХочуБуду”. У нас ви можете запропонувати будь-який проект, знайти однодумців, цікаво і корисно провести час, пограти в ігри, взяти участь в тренінгах та різноманітних івентах.

Приєднуйтесь!

Дайджест у фейсбуці на сторінці ГМ “ХочуБуду”
Детальніше