Оголошено набір кандидатів на членство до Молодіжної ради при Сєвєродонецькій міській військово-цивільній адміністрації

З метою створення в Сєвєродонецькій міській територіальній громаді консультативно-дорадчого та представницького органу з питань молодіжної політики, покликаним сприяти взаємодії виконавчих органів місцевого самоврядування та молоді територіальної громади, та з метою забезпечення узгодженості дій у вирішенні питань, пов’язаних із життям молоді та її участю в усіх сферах життя суспільства, організації та проведенні молодіжних заходів та інформаційно-навчальної роботи серед молоді, оголошується набір кандидатів на членство до Молодіжної ради при Сєвєродонецькій міській військово-цивільній адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області.Для формування складу Молодіжної ради утворена ініціативна група з метою проведення установчих зборів, які відбудуться 18 травня 2021 року в залі засідання Сєвєродонецької міської ВЦА (3 поверх) о 14.00. У разі зміни місця та часу проведення заходу, додатково буде повідомлено.

Для участі в установчих зборах кандидати на членство в Молодіжній раді, в термін до 12.05.2021 (включно), мають надати на електронну адресу ms.sport@ukr.net такі документи:
-анкету у відповідній формі (Додаток 1);
-інформаційну довідку про установу, організацію чи ініціативу (Додаток 2);
-витяг з протоколу делегування або бланк підписів 10 молодих жителів громади (14-35 років) (Додаток 3);копію паспорта громадянина України (1,2 та сторінка з пропискою або ID картку з додатком).

ДОДАТКИ МОЖНА ЗАВАНТАЖИТИ ЗА ПОСИЛАННЯМ: https://drive.google.com/…/1GUaYxEArS4Zkv48Vnm1WiXyq8jz…

До складу Молодіжної ради може увійти молода людина – член міської територіальної громади, віком від 14 до 35 років, що постійно проживає на території громади.
За довідковою інформацією звертатися до відділу молоді та спорту Сєвєродонецької міської ВЦА за адресою: м. Сєвєродонецьк, вул. Федоренко, буд. 33 (3 поверх) або за номером телефону (06452)4-13-25.