Душевний, майже квартирник гурту ЮНАК

 

Фото Громадський майданчик "ХочуБуду".

Отже, 22 липня 2018 року хлопці зіграють акустичний концерт у рідному місті фронтмена гурту – Сєвєродонецьку. Запрошуємо усіх на теплий душевний майже квартирник гурту ЮНАК.

Гурт ЮНАК був створений у січні 2017 року після розпаду гурту Недаремно. До складу Юнака увійшли троє з п’яти учасників попереднього колективу, які вирішили робити іншу музику та рухатись вперед.
У лютому цього ж року був записаний дебютний ЕР “Юнак”. Записом та зведенням займався Олег “Frost” Мороз з FrostMagneticRecords (Івано-Франківськ). У березні був презентований сингл “Крила”, а наприкінці місяця і сам ЕР, на підтримку якого гурт відіграв декілька концертів у Дніпрі.

Восени, після оновлення складу, зроблено аранжування старих пісень та написаний абсолютно новий матеріал з оновленим звучанням. У жовтні була записана пісня “Хвиля”, реліз якої відбувся у грудні. Також на останній сингл відзнято дебютний відео кліп (у м.Сєвєродонецьку), презентація якого відбулась у лютому 2018. У квітні гурт записує три нові пісні, які вийдуть окремими синглами, та на кожну пісню планується зйомка відеоробот у різних містах України.
У травні 2018 був презентований перший з трьох синглів – “Ти моя”, а на початку червня – презентований кліп на цю пісню. У липні вийде наступний сингл – “У космосі”, а згодом відеоробота на цю композицію.

Посилання на івент у Facebook: https://www.facebook.com/events/1690756864356137/

Матеріали про нас у пресі:
http://www.stereobaza.com/stereoukraine/stereoukraine-012-unak-indytronics/
http://notatky.com.ua/unak-ty-moya/
http://musicinua.com/dnipryany-unak-vypustyly-odnojmennyj-mini-albom/
https://hromadskeradio.org/programs/newukrainianmusic/indi-hvylya-z-dnipra-u-rubryci-nova-ukrayinska
http://overdrive.com.ua/unak-krila-single-2017/