Семінар «Впровадження резолюції Ради Безпеки ООН 1325 на регіональному рівні».

В рамках проєкту “1325 Луганщина. Жінки. Мир. Безпека” для Робочої групи з питань розробки, впровадження та моніторингу Регіонального плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» в Луганської області 8 та 9 вересня відбувся семінар «Впровадження резолюції Ради Безпеки ООН 1325 на регіональному рівні».

Метою зустрічі була підтримка членів Робочої групи з питань розробки, впровадження та моніторингу Регіонального плану дій на виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року в Луганській області.Тренерка Олена Суслова розповіла не тільки принципи як скласти ефективно план дій, а й прикладні механізми його втілення, щоб разом досягнути позитивних змін в нашій області.

Ця публікація підготовлена у межах проєкту «1325 Луганщина. Жінки. Мир. Безпека», який реалізується громадською організацією «Сєвєродонецька молодіжна рада» за програмою малих грантів, яка адмініструється ІСАР Єднання в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО)#UNRPP

#ІСАРЄднання #smr_sd_ua UN Women Ukraine #ЛуганщинаЖінкиМирБезпека #1325КоаліціяЛуганщина