Весна.
Час, коли сонце пробивається промінчиками в наші життя все частіше. Чарівна пора року, коли все оживає після затяжної зими. Але для декого з нас весна є нагадуванням про травматичні події і важливо в цей період спочатку попіклуватися про себе і своє самопочуття.
Для поліпшення психоемоційного стану, відбувся яскравий захід «Емоційно-психологічна допомога постраждалим від війни», де учасниці з поміж внутрішньо переміщених осіб, мали змогу зануритися у світ творчості, торкнутися прекрасного.
Учасниці відзначили доброзичливу та приязну атмосферу і ми дуже хочемо поділитися з вами яскравим відгуком про цей захід:
«Це було неперевершено прекрасно, я забула, що навколо війна, що мій дім далеко… Мені було яскраво, цікаво та неймовірно комфортно. Ліки для душі, найкраща психоемоційна підтримка! Дякую організаторам заходу!».
![](https://smr.sd.ua/wp-content/uploads/2024/03/Регіональний-план-1325-12-1024x1024.png)
Дякуємо всім, хто долучився до нашого творчого процесу. Неймовірно приємно бачити Вас усміхненими, в такі моменти ми розуміємо важливість нашої роботи.
Захід реалізується завдяки підтримці Уряду Королівства Нідерландів в рамках проєкту «Жінки, мир, безпека: місцеві потреби – місцеві рішення», що впроваджується Українським Жіночим Фондом.
ЛуганщинаЖінкиМирБезпека #1325КоаліціяЛуганщина