Раді поділитися з вами маленькими результатами дводенного тренінгу з теми «Локалізація Національного плану дій (НПД) 1325». Цей захід був насичений цікавими обговореннями.
Наші учасниці/-ки дізналися та поглибили знання про Національний план дій 1325. Було розглянуто ключові аспекти, напрямки діяльності, виконавців/співвиконавців та цільові аудиторії.
Було здійснено мапування стану локалізації НПД на Луганщині. Проведено аналіз ситуації та виявлено здобутки і головні виклики. Було розглянуто і взаємодію між суб’єктами виконання обласних та локальних планів дій. Визначено причини недостатньої координації між суб’єктами виконання плану.
![](https://smr.sd.ua/wp-content/uploads/2024/05/434458789_809738581202009_4151334421217593536_n.jpg)
Гендерний профіль громади визначено як запоруку ефективного впровадження локального плану дій.
Окреслено потреби жінок та дівчат при розробці стратегії відновлення громад.
Перші та наступні кроки в локалізації Національного плану дій обговорено і ми готові до подальшої роботи!
Дякуємо всім учасникам/ -цям за активну участь та внесок у розвиток нашої спільноти!
Захід реалізується завдяки підтримці Уряду Королівства Нідерландів в рамках проєкту «Жінки, мир, безпека: місцеві потреби – місцеві рішення», що впроваджується Українським Жіночим Фондом.
#ЛуганщинаЖінкиМирБезпека #1325КоаліціяЛуганщина #1325_ПРОтиНАСильства #РівністьЗарадиБезпеки #smr_sd_ua