Знайомтесь із фронтменом гурту “Антитіла” – Тарасом Тополею

Представляємо нашого гостя – Тараса Тополю, фронтмена популярного українського гурту «Антитіла», молодіжного посла UNICEF в Україні, співзасновника БФ «Вільні ЮА» та волонтера. 

Тарас розповість нам всім, з якого року почав займатися музикою, коли і чому розпочав волонтерську діяльність, скільки зустрічей він провів з активною молоддю у статусі Молодіжного Посла UNICEF в Україні та як йому вистачає часу для виховання трьох діточок разом зі співачкою Альошею.

Спікер онлайн-форуму “Вектор змін+”, який ніколи не спішить, але й не втрачає свій шанс

Готові заочно познайомитися із другим спікером молодіжного форуму “Вектор змін+”, який відбудеться вже наступного тижня? Зустрічайте одного з наймолодших підприємців Сєвєродонецька – Івана Московкіна.

Йти по життю дрібними, але впевненими кроками, із посмішкою, падаючи та піднімаючись – це про нашого Івана. Молодий підприємець завжди вчиться тільки на своїх помилках і це робить його тільки сильнішим, розвиває його найкращі якості та допомагає вести прибутковий бізнес.

Як це: “Ніколи не поспішати, але й не упустити свій шанс” або “Чи можна бути чесно хитрим”? Які проблеми ставали на шляху Івана, як він почав свою громадську діяльність та чи вдається йому поєднувати цю діяльність зі своїм бізнесом – про це ви дізнаєтесь на нашому онлайн-заході «Вектор змін+» вже 14 листопада.


Як на початку свого професійного шляху обрати єдиний правильний шлях – розповість спікер форуму “Вектор змін+” Жан Кисіль

Ти знаходишся на початку свого професійного шляху, але не можеш обрати той єдиний правильний шлях, який приведе тебе до успіху – завітай на наймасштабніший молодіжний форум «Вектор змін+», який відбудеться 14 листопада о 12:00 у онлайн форматі.

Тут ти познайомишся з людьми, які розкажуть про шлях свого життя, досвід якого допоможе тобі швидше прийти до цілі.

Спікер нашого форуму – Жан Кисіль оперує такими знаннями та навичками, як: проектний менеджмент, реалізація інвестиційних проектів та створення бізнесу «з нуля», оптимізація бізнес-процесів та бізнес-планування, проведення круглих столів та тренінгів для додаткової мотивації персоналу, ризик-менеджмент та інші.

Але так було не завжди! Спочатку він закінчив школу із золотою медаллю і понеслася:

  • шукав себе і випробовував свої знання, працюючи на різних підприємствах;
  • створив єдиний фінансово-економічний підхід до участі в інвестиційних проектах;
  • розробив та реалізував безліч проєктів;
  • розробив власний торгівельний бренд та займався його просуванням на ринку України;
  • створив дилерську мережу в Україні зі своєю оптимальною транспортно-логістичною системою;
  • написав та захистив інвестиційні проєкти: «Виробництва соларового скла» (м. Костянтинівка), «Будівництво перевалочного зернового терміналу» (м. Керч), «Організація виробництва паперу для побутових потреб» (м. Кам;янське);
  •  реалізував інвестиційні проекти «Дитячий табір» (м. Святогірськ) та «Туристична база» (м. Мелекино)…

Бачите, яка велика робота була зроблена. Крок за кроком Жан навчався, працював, готував та реалізовував свої проєкти. Сьогодні він готовий розповісти тобі, як вирости з приватного підприємця (виробництво мила та мийних засобів) до директора ТОВ «Східна Хімічна Компанія».

Дізнайся, як планування впливає на твоє життя від спікерки онлайн-форуму “Вектор змін+” Олександри Білязе

Чи знаєте ви, що таке планування? Як воно впливає на ваше життя і чи є необхідним для розвитку та досягнення успіху? Про це вам розповість Олександра Білязе – керівниця програм у сфері суспільства Британської Ради в Україні, яка вважає, що: «План – ніщо, планування – це все».

Тож, якщо ви нарешті вирішили, що хочете почати нове життя і вам потрібен мотивуючий вектор для руху вперед, то ця участь у форумі  вам дійсно необхідна!

Бо треба починати великі задуми з малих кроків, і тоді по наростаючій ви втілюєте все як уявляєте.

Будуть сили взятися за щось грандіозне і не зупиняючись, йти далі!

З’являться ідеї для втілення своїх масштабних задумів у життя!

Час займатися своїм розвитком прийшов!

Почніть вже займатися своїм розвитком! Кращого часу, ніж зараз, не буде, повірте. Не чекайте особливого дня, щоб розпочати громадську діяльність або влаштовуватися на нову роботу. Якщо ви цього дійсно хочете – долучайтесь до молодіжного форуму «Вектор змін+», який відбудеться 14 листопада о 12:00. Тут ви не тільки побачите презентації проєктів учасників Навчальної програми «Академія можливостей», а й зустрінетеся із відомими людьми нашої країни, які досягли нереального успіху.

До речі, знайомимо тебе ще з одним гостем – Стівом Мартіно – виконавчим директором Friends Forever International (FFI, USA).

Маючи більш ніж двадцятирічний досвід професійної діяльності в області неурядових організацій, Стів  привносить в організацію FFI знання та ентузіазм до формування активних лідерів за допомогою роботи на місцевому та світовому рівнях, розширюючи можливості для молоді. Його внесок також є і в реалізації нових програмних ініціатив від FFI – забезпечення навчання і надання можливостей для молодіжних працівників з України, громадських активістів на Кіпрі, лідерам з прав людини з Таджикистану та іншим учасникам з Уганди, які створюють перформанс.

На перший погляд це неможливо, але за останні 15 років під час його роботи на посаді виконавчого директора, організація FFI досягла свого високого розвитку:

  • працює по всій континентальній частині США;
  • заснувала організацію Friends Forever Europe в Белфасті, Північна Ірландія;
  • встановила партнерські відносини і впроваджує програми FFI на Близькому Сході;
  • створила кілька світових центрів, в тому числі  глобальну штаб-квартиру FFI в Даремі, штат Нью-Гемпшир;  the Leonard Seagren Home, який слугує базою в Нью-Каслі, штат Нью-Гемпшир; the FFI Center at Annalong в Північній Ірландії і the Diane M. Seagren Rainforest Academy в Белізі.

Але Стіву вдається виділити час для догляду за курчатами і здійснювати походи у Білі гори. Як? То приходьте та спитайте його самі під час виступу!

Час плине і наша зустріч на молодіжному форумі «Вектор змін+» вже не за горами! Програма заходу нестандартна, всебічна та настільки насичена різноманітними подіями, виступами та зустрічами, що сумно тобі точно не буде:

  • вибухові презентації проєктів учасників навчальної програми “Академія можливостей” та їх історії успіху;
  • досягнення і можливості для молоді від районів Луганщини;
  • розіграш призів – світшотів, термокружок та JBL колонок;
  • музичні виступи українських гуртів та співаків;
  • спілкування із відомими гостями зі всієї України, – де ти сам обираєш із ким хочеш спілкуватися, а з ким – ні.

До речі, продовжуємо знайомити вас із наступними спікерами форуму. Анна Острікова – спеціалістка з молодіжної політики ПРООН в Україні та водночас координаторка програми «Молодіжний працівник». Громадська діячка впевнена, що не існує пасивної молоді, а є непрофесійність у роботі з молоддю. Тому за час своєї роботи вона виявила потреби сучасної молоді та знає як мотивувати її, допомогти розвиватися та активізуватися.

Окрім роботи в якості дослідниці молодіжної сфери, Анна має чималий досвід впровадження ініціатив з громадянської освіти для молоді в малих громадах. Якщо казати про діяльність  молодіжної працівниці – то вона вважає найкращою і найбільш результативною роботу із хлопцями і дівчатами «на районі».

Ох, передчуваємо, що буде гаряче: на тебе чекають кейси, історії, поради та приклади з особистого досвіду – спікерці  є чим поділитися із молодим поколінням!

Знайомтесь із нашою наступною спікеркою – Оленою Подобєд-Франківською

Друзі, як ви вважаєте, чи полягає істина в тому, що ми можемо краще і швидше за все домогтися успіху, допомагаючи досягти успіху іншим? Хтось може посперечатися на цю тему, а от наша наступна спікерка – Олена Подобєд-Франківська сама живе за цим каноном і навіть радить оточуючим простягати руку допомоги своїм близьким та незнайомим людям.

Можливо, саме це допомогло нашій гості стати головою Асоціації молодіжних центрів України та виконавчою директоркою Національного українського молодіжного об’єднання? Треба буде обов’язково запитати її про це на заході!

Якщо коротко познайомити вас із життям Олени, то воно є різнобарвним та різностороннім, бо на свій молодий вік вона:

  • встигла побувати в Громадській раді при Міністерстві освіти і кількох робочих групах при Міністерстві молоді; стажисткою у ВРУ;
  • працювала помічницею народного депутата;
  • координаторкою Громадського сектору Євромайдану – неформальної ініціативи за мирний спротив під час революції Гідності;
  • менеджеркою групи “Молодіжна політика” Реанімаційного пакета реформ, що має на меті лобіювання інтересів молоді в ВРУ і Парламенті.

Водночас нею було реалізовано безліч важливих для молоді проєктів та молодіжних форумів. Завдяки цьому Олена стала ініціаторкою та співавторкою кількох важливих документів:

  • Дорожньої карти реформ для Мінмолодьспорту;
  • змін до бюджету України, що дозволяють молодіжним центрам отримувати фінансування;
  • Постанови  Кабміну про молодіжні центри;
  • Постанови Кабміну Концепція і Стратегія громадянської освіти;
  • змін до наказів Мінмолодьспорту в сферах інклюзії, фінансування для громадських організацій і змін до положення про проведення конкурсів для інститутів громадянського суспільства в тому ж міністерстві;
  • законопроєкту “Про молодь”. 

Ого! Навіть ми вражені. Не уявляємо, які цікавинки зі свого життя та про який досвід нам ще повідає Олена під час панельної дискусії на форумі…

Увага! Державний секретар Кабінету Міністрів України буде нашим гостем на молодіжному форумі “Вектор змін+”

Хочете познайомитися з Державним секретарем Кабінету Міністрів України? То у вас є відмінна можливість зустрітися та поспілкуватися із самим паном Олександром Йосиповичем Яремою, який буде присутній 14 листопада 2020 року на онлайн-форумі «Вектор змін+» у якості спікера.

Повірте, йому є чим із вами поділитись, бо він знає, чим живе і дихає сучасна молодь:

  • з березня 2016 року по лютий 2020 року був заступником Міністра молоді та спорту України;
  • з лютого 2020 року по березень 2020 року – знаходився на посаді Голови Державного агентства розвитку молоді та громадянського суспільства України.

Друзі, напевно ви і самі бачите, що молодь почала активніше долучатися до багатьох процесів в Україні. Але питання підтримки юного покоління державою не втрачає своєї актуальності. То приходьте на захід та дізнайтеся із перших вуст, що робить наша держава для забезпечення належних умов реалізації потенційних можливостей юнаків і дівчат.

Знайомтесь із наступним нашим гостем – Артемом Кухаренко, який свого часу був наймолодшим головою села

Друже, а ти знаєш, що у живописному куточку Черкащини, у Золотоніському районі є Новодмитрівська ОТГ, в яку входить 14 сіл. І керує цією територіальною громадою 27-річний чоловік Артем Кухаренко.

Так, ти можеш бути не в курсі, але хлопець у своєму районі відомий, бо до цього очолював село, і як наймолодшого сільського голову його показували ледь не на всіх телеканалах нашої країни. Але відомим він став завдяки щоденній праці над собою – навчанню, розвитку і бажанню зробити кращим життя там, де живеш. Це йому вдалось:

  • безкоштовний wi-fi,
  • відремонтовані дороги,
  • укомплектовані навчальні заклади…

Саме таким стало село Подільське, що на Черкащині, яким керував наймолодший сільський голова України. 

Коли ми дізнались, скільки років нашому гостю було під час балотування на посаду сільського голови, то навіть не повірили – всього 22 роки. Бачите, все в нашому житті можливо. Однак ми не уявляємо які кроки треба було зробити, щоб досягти такого успіху, підняти свій край, аби людям громади стало жити набагато краще.

Артем хоче поділитися із тобою всім, що знає сам. Він готовий розповісти, як не опустивши рук, йти у владу, але в той же час зберігати незалежність.