Громадська організація “Платформа розвитку “СМР” (ГО “ПР “СМР”), до 2022 року мала назву – ГО “Сєвєродонецька молодіжна рада” (ГО “СМР”) 

ГО «Платформа розвитку “СМР”» – громадська організація,  створена у Сєвєродонецьку у грудні 2010 р. 

З початку 2010 року групою молоді була створена ініціативна група, яка впродовж 2010 року організовувала і проводила заходи різного напрямку для молоді м. Сєвєродонецьк. Молодіжна ініціативна група переконалась, що є запит від молоді підсилення роботи органів місцевої влади міста. І було прийнято рішення зареєструвати громадську організацію для подальшого посилення молодіжної політики й молодіжної роботи у Сєвєродонецьку через культурні, освітні, спортивні, екологічні, соціальні заходи тощо. 

У своїй діяльності Організація керується Статутом.

Головною метою Організації є сприянню становленню активного свідомого громадянського суспільства в Україні через:

−     розвиток і підтримку соціальних, економічних та культурних інтересів своїх членів, представників громад, інших неприбуткових організацій та територіальних громад;

−     сприяння та впровадження освітньої, культурної, екологічної, оздоровчої, аматорської, спортивної, просвітницької діяльності;

−     просування прав людини та принципів гендерної рівності.

Візія

«Платформа розвитку “СМР”»  допомагає людям ставати самостійними й відповідальними громадянами й громадянками, які хочуть і вміють вчитися, розвиватися і робити власне життя та життя своєї  громади кращим.

Місія

Розвиток громадянської компетентності через неформальну освіту та підтримку громадських ініціатив.

Ми створюємо можливості, надихаємо, інформуємо, навчаємо, пропонуємо менторську  підтримку для розвитку активних громадян і громадянок.

Бачення

В організації дружня та кваліфікована команда. «Платформа розвитку “СМР”», яка активно взаємодіє з громадою, владою та бізнесом для розробки та реалізації суспільно значущих ініціатив. Організація акредитована у міжнародних програмах обмінів. Відома в країні, є надійним партнером, взаємодіє із молодіжними формалізованими спільнотами та ОГС України.

Напрямки діяльності:

 • Розвиток Громадського майданчику “ХочуБуду”. Завдяки цьому напряму  люди мають змогу знайомитись з однодумцями, гуртуватись і реалізувати свої інтереси, ставати активніше, потенційно починати створювати громадські ініціативи. Громадський майданчик створений для реалізації суспільно значущих ініціатив, надання приміщення і ресурсів для активних громадян.  
 • Розвиток молодіжної політики в Луганській області полягає у досягненні місії організації на системному рівні. Він передбачає адвокаційну діяльність у сфері молодіжної політики й надає можливості молодим людям в області впливати на життя у своїх громадах. Таким чином ми виховуємо активних і відповідальних громадян.
 • Підтримка громадських ініціатив і розвиток громадських організацій в Луганській області. Завдяки розвитку громадського сектору в місті та області організація розвиває громаду. Ця діяльність дозволяє надавати можливість ініціативним групам і громадським організаціям реалізовувати свої ініціативи й проєкти, ставати більш досвідченими й в такий спосіб виховувати активних громадян.
 • Розвиток громадської організації «Платформа розвитку “СМР”». Цей напрям забезпечує спроможність організації реалізовувати проєкти, спрямовані на виконання стратегічних напрямків роботи. 
 • Неформальна освіта сприяє  розвитку і підтримки освітньої, культурної, екологічної, оздоровчої, аматорської, спортивної, просвітньої діяльності для активних громадян.
 • Гендер та соціальна інклюзія полягає в просуванні прав людини, принципів гендерної рівності й соціальної інклюзії через навчання та просвітництво у цій сфері;
 • Розвиток мікропідприємництва полягає в сприянні й підтримці розвитку мікропідприємництва, підвищення інвестиційної привабливості Луганської області та інтенсифікація туристичної активності;

Цінності є фундаментом, на якому базується вся діяльність нашої організації

 • Чесність. Наша команда цінує можливість відкрито і відверто працювати разом.  В роботі організації ця цінність проявляється у чесному ставленні до тих, з ким і для кого працює і співпрацює організація. “Робимо те, що кажемо і кажемо, те що робимо. Ми не обіцяймо того, що не можемо зробити”.
 • Робота організації базується на Вірі у здатності людей до навчання і розвитку.  Ми працюємо з вірою в те, що кожна людина може розвивати свій потенціал, використовуючи можливості для розвитку. 
 • Довіра відіграє важливу роль у формуванні культури взаємної підтримки й взаємодопомоги.
 • Цінність Розвитку в діяльності організації  визначає готовність членів і персоналу постійно вчитись і надавати іншим можливість для навчання. “Розвиваємось самі – розвиваємо інших”. 
 • Цінність Свобода бути собою окреслює відкритість організації до будь-кого, кому цікаво вчитись, пробувати створювати й реалізовувати власні ініціативи. “Тут можна вільно бути собою та розвиватись”.

Цільова аудиторія

 • дорослі люди та молодь, які цікавляться власним розвитком;
 • батьки тих молодих людей і підлітків, які приходять в організацію;
 • представники та представниці закладів освіти;
 • представники та представниці мікропідприємства;
 • вразливі групи населення (жінки, ВПО, багатодітні родини, сироти);
 • представники та представниці органів влади, 
 • ЗМІ;
 • партнерські громадські організації та ініціативні групи, активні громадяни.

Географія

Реалізуємо проєкти на локальному, всеукраїнському та міжнародному рівнях. 

Ми віримо у готовність громадян до навчання та розвитку, ми відкриті для тих, хто поділяє наші цінності, для нас важливі високі професійні стандарти, тому ми постійно навчаємось. Ми прозорі та чесні й нам важлива довіра наших стейкхолдерів. 

Пропонуємо всім охочим довгу і міцну дружбу не тільки в житті, а й у соціальних мережах facebook, instagram та you-tube.

За наявності питань пишіть нам на електронну скриньку sevmolrada@gmail.com, дзвоніть за телефонами +38 (050) 856 71 44, +38 (050) 992 36 74, +38 (050) 822 22 74.

Ми відкриті для всіх і кожного!