Вітаємо з Новим 2019 Роком!

Нехай в цьому році в житті з’явиться все те, чого вам не вистачає для щастя. Нехай люди навколо стануть більш дружелюбним, світ – яскравішим, навчання – легшим, дружба – міцнішою, любов – сильнішою. Нехай водоспади безхмарної радості обрушуються на голову щодня. Нехай серце співає, нехай хочеться жити, творити, любити і мріяти!

Подяка

Приємнощі продовжуються. Приймаємо привітання від друзів і партнерів.

Дякуємо колективу Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women’s Fundза теплі, дружні партнерські відносини та за новорічні подарунки.

Вітаємо Вас з Новорічними святами і бажаємо щасття, надхнення, цікавих та плідних проектів.

З повагою
команда ГО Северодонецкая молодежная рада

Громадська організація «Сєвєродонецька молодіжна рада» святкує День народження

Громадська організація «Сєвєродонецька молодіжна рада» святкує День народження, нам виповнюється 8 років. За час існування організації наша команда прийняла участь у багатьох масштабних проектах, обмінах, а також була організатором міських заходів. Ми – команда активної молоді, яка створює можливості для реалізації суспільно важливих ініціатив – кожному. Ми раді, що наші ряди поповнюються кожен рік і сподіваємося, що наше велика сім’я стане тільки більше та сильніше.

Кожен із організації важко працює, можна сказати, віддаючи усього себе, але всі розуміють, що роблять корисну справу і від цього енергії та натхнення стає тільки більше.

Кожен рік ми ростемо та отримуємо досвід, яким намагаємося поділитися зі всіма бажаючими. Наші результати ви можете подивитися, коли завітаєте до нас в Громадський майданчик «ХочуБуду». У цьому місті збуваються мрії та ідеї, наші вже почали.

Одним із пунктів мети організації є: підвищення активності молоді в різних сферах, тому ми бажаємо у свій День народження, щоб молодь не тільки стала активна, а й приєдналась до нас і втілювала свої ідеї, щодо поліпшення життя.

Приходь до нас 28 грудня з 18:00 до 21:00 на ГМ «ХочуБуду» і проведи цей святковий день з нами, буде весело, ми це обіцяємо. Цей день є важливим для нас, тож ми будемо раді, якщо ти нас підтримаєш!

День народження СМР

У ГО «Сєвєродонецька молодіжна рада» надзвичайна дата, нам виповнюється 8 рочків!
Протягом цих років команда організації наважилася на багато подвигів і досягла неймовірного результату. Ми стали дорослими, але кожен день продовжуємо зростати й отримувати досвід.

28 грудня ми запрошуємо кожного приєднатися до святкування Дня народження «Сєвєродонецької молодіжної ради», а також почати разом з нами святкувати новорічні свята. Новий рік – це сімейне свято, тож почни його справляти з великою сім’єю СМР!

Цей святковий день ми хочемо провести з музикою та під музику. На квартирник ми запросили групу із м.Старобільськ «Конец Июля», яка задасть настрій цьому вечору. А продовжимо наш святковий вечір дискотекою, де запалить DJ Mots.

Захід буде тривати з 18:00 до 21:00. Тож встигни повеселитися з нами.

Чекаємо на вас 28 грудня 18:00 на ГМ «ХочуБуду»

Привітання від друзів

Нам дуже приємно отримувати подарунки та теплі слова. Дякуємо, Генеральне консульство Німеччини в Донецьку за привітання!
Команда громадської організації Северодонецкая молодежная рада також вітає Вас з наступаючими святами і бажає Вам всього самого найкращого!
#smr_sd_ua
#hchbd

BEST HORROR SHORTS

Країни: Нідерланди, Італія, Іспанія, Бразилія, США, Франція

Хронометраж: 79 хвилини
Вікова категорія: 16+
Мова: озвучка українською мовою

Хочете почути страшну історію? Або цілих сім? 21 відбудеться показ фестивалю короткометражного кіно “Best Horror Shorts”.
“Best Horror Shorts” – це підбірка моторошних історій, кожна з яких вражає непередбачуваним сюжетом та неповторною атмосферою. На екрані на вас чекають канібали, божевільні дантисти, монстри, що полюють на людей і монстри, які живуть в людях, а також багато іншого, за що всі пошанувачі жанру так люблять жахи.
Візьміть з собою найбільше відро поп-корну, щоб закривати ним очі і влаштовуйтесь зручніше у своїх кріслах. Світло в залі згасає і розпочинається СТРАХ.

ПРОГРАМА

1. Нетфлік & Кекс
Нідерланди, 2017, 6’46’’
Після кількох місяців флірту і переписок, хлопець нарешті отримав повідомлення, на яке чекав весь цей час. Дівчина його мрій запрошує його до себе додому. Її батьки поїхали на всі вихідні, а отже візит обіцяє бути цікавим. Однак, раптом юнак усвідомлює, що на карту поставлено дещо більше, ніж його цнотливість.

2. День народження
Італія, 2017, 15’
Ніч. Жорстока медсестра блукає коридорами будинку для престарілих. Вона наживається на тому, що продає рецептурні препарати наркоманам та краде речі у найслабших пацієнтів. Єдине, що вона ненавидить більше, ніж свою роботу, – це старі люди. Увійшовши в палату № 12, у якій проживають три сестри, медсестра дізнається, що одній з них сьогодні виповнилося 100 років. Подарунок на день народження змінить життя всіх присутніх в палаті.

3. Солоденький
Іспанія, 2017, 10’
Для Густава це була звичайна ніч: безтурботна, тиха і сумна. Аж раптом веселощі постукали у двері. І вони нікуди не підуть, поки не закінчать те, що розпочали.

4. Трипофобія
Бразилія, 2018, 8’45’’
Чорний пісок таємничого піщаного годинника розпочав відлік. Старий чоловік у похмурій кімнаті намагається щось нашкрябати на папері. Хлопець, що закований в ланцюги, страждає у темряві посеред туману. І раптом дізнається, що він не один.

5. Позаду
Іспанія, 2016, 15’
Аріана – розлучена мати, яка одержима думкою про те, що колишній чоловік забере в неї дитину. На святкуванні дня народження таємнича стара жінка каже Аріані, що за нею стоїть дивна фігура: потворна людина. Повернувшись додому з дитиною, Аріані доведеться боротись з чимось значно темнішим, ніж її страхи.

6. Зупинка
Франція, 2016, 6’
Подорож Сари і Брема приймає жахливий поворот, коли вони вирішують зупинитися на заправці у темних лісах Валлонії.

7. Корінь проблеми
США, 2012, 13’34’’
Американське передмістя, 1950-ті роки. Домогосподарка підозрює, що привітний дантист, що живе по сусідству, приховує жахливу таємницю.
Трейлер: https://goo.gl/YcAhVY

Економічні можливості в Луганській області

Вітаємо Інну Головченко, підприємицю Луганської області та учасницю третьої групи проекту «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» в Луганській області.

Пані Інна отримала швейне обладнання для розвитку та розширення своєї справи в м. Рубіжне.

Детальніше

«Економічні можливості постраждалим від конфлікту»

Протягом грудня-січня для всіх учасників проекту «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» будуть організовані додаткові заходи для покращення бізнес навичок.

Так 9-10 грудня були проведені тренінги за темами: “Управління персоналом” та “Управлінський облік”

Детальніше