Реєстрація до участі у проєкті “Мережа агентів соціального підприємництва”

Чи можна за допомогою соціального підприємництва стати незалежними та продовжувати нести свою соціальну місію? Як знайти та випробовувати свою ідею для бізнесу? Що таке брендування, маркетинг, менеджмент, бізнес- та фінансове планування?

Якщо хоча б на одне з цих питань команда вашої громадської організації не може відповісти – реєструйтеся на проєкт «Мережа агентів соціального підприємництва» та відправляйте двох своїх креативних членів на інтенсивне двомісячне навчання. Буде гаряче і водночас максимально корисно!


http://surl.li/dlpp
Детальніше

Тендер на обрання постачальників конференц-послуг у місті Сєвєродонецьк та в Луганській області

ГО «Сєвєродонецька молодіжна рада» (СМР) шукає постачальників послуг із забезпечення проведення тренінгів у місті Сєвєродонецьк та в Луганській області в рамках проєкту «Академія можливостей».

https://bit.ly/2BHXYkw

Учасники тендеру: організації або фізичні особи-підприємці, які мають досвід забезпечення проведення заходів для громадських організацій та благодійних фондів.

Обсяг роботи та терміни

Передбачається, що після проведення тендеру з постачальником конференц-послуг буде укладено договір, за яким протягом періоду з серпня по жовтень 2020 року постачальник забезпечуватиме організацію проведення 6 модульних тренінгових сесій двох та трьох денних у місті Сєвєродонецьк та 2-х навчальних одноденних виїзди у громади Луганської області для 30 учасників, а саме здійснить наступні роботи:

  • забезпечення харчуванням (сніданки, кава-паузи, обіди, вечері) для учасників тренінгів;
  • забезпечення реєстрації учасників тренінгів;
  • забезпечення поселення учасників тренінгів;
  • забезпечення компенсації проїзду учасників тренінгів;
  • забезпечення трансферу навчальних виїздів;
  • забезпечення обідом і кава паузою учасників автобусного навчального туру.

Вимоги до потенційних постачальників послуг:

• досвід забезпечення проведення тренінгів, семінарів, презентацій, робочих зустрічей та круглих столів, конференцій, навчальних поїздок тощо;
• високий рівень надання організаційних послуг;
• досвід співпраці з громадськими організаціями та благодійними фондами.
• перевага буде надаватись постачальникам із досвідом забезпечення проведення заходів у місті Сєвєродонецьк та Луганської області.

Для участі у тендері зацікавлені постачальники мають надати наступне

  1. Заповнену форму тендерної пропозиції, яка містить інформацію щодо досвіду постачальника та розрахунок вартості послуг.
  2. Попередній досвід постачальника у виконанні подібних завдань – контакти 3-х організацій (або листи-рекомендації), яким було надано послуги з організації тренінгів протягом останніх 2-х років.
  3. Для фізичних осіб-підприємців – документи, що підтверджують державну реєстрацію ФОП та номер і назвуКВЕДу/ів, за якими надаватимуться послуги.

Просимо надсилати ваші пропозиції за адресою smr.academy2020@gmail.com до 8 липня 2020 року включно із позначкою до теми листа «Тендер конференц-послуги».

Завантажити форму для подання тендерної пропозиції можна тут.

Тендер на обрання постачальників конференц-послуг у місті Сєвєродонецьк та з організації навчального автобусного тура по містах України

ГО «Сєвєродонецька молодіжна рада» (СМР) шукає постачальників послуг із забезпечення проведення тренінгів у місті Сєвєродонецьк та з організації навчального автобусного тура по містах України в рамках проекту «Мережа агентів  соціального підприємництва».

https://drive.google.com/file/d/1EdNzlm1QcK7p1Hc8YtUShen5ZCuCBkjO/view?usp=sharing
Детальніше

Розпочато новий проєкт “МАСП”

Друзі, хочемо поділитися із вами неймовірно гарною новиною! ГО “Сєвєродонецька молодіжна рада” починає новий проєкт “Мережа агентів соціального підприємництва” (далі МАСП). І невдовзі ми будемо шукати активних хлопців та дівчат для участі в цій цікавій подорожі до знань! Слідкуйте за новинами!

15 червня ми підписали грант з Проєкт USAID “Економічна підтримка Східної України” на створення мережі агентів соціального підприємництва (МАСП).

Представники десятьох громадських організацій Луганщини пройдуть 10 тренінгів та навчуться соціальному підприємництву, а саме:
◾️ організація та ведення соціального підприємництва,
◾️ пошук ідей для бізнесу,
◾️ розвиток командної роботи,
◾️ бізнес-моделювання,
◾️ фінансове планування,
◾️ маркетинг та піар,
◾️ брендування,
◾️ проєктний менеджмент,
◾️ юридичні основи ведення соціального бізнесу.

Участь у відборі на це навчання можуть взяти представники громадських організацій (ГО) з досвідом роботи не менше двох років. Пріоритет надається ГО з віддалених районів Луганщини. Загалом відберуть по два представника з десяти ГО Луганщини, які братимуть участь у навчальних модулях.

Навчання розпочнеться у серпні 2020 року, триватиме два місяці.

Що ще цікавого чекає учасників?

Подорож по різних регіонах нашої країни, під час якої учасники познайомляться із соціальними підприємцями у різних регіонах, розпитають про їхній досвід, отримають практичні навички!

Грантова та освітня допомога підприємцям на Сході України надається Проєктом USAID в рамках інформаційної кампанії “Схід економічних можливостей”. Кампанія покликана привернути увагу всієї України до потреб і можливостей Сходу, адже ще ніколи у регіоні не було стільки ініціатив, покликаних покращити рівень життя населення, розвивати бізнес у перспективних галузях економіки, відновлювати інфраструктуру. Ще ніколи не було стільки проєктів, готових залучати інвестиції та допомагати стати регіону сильним, креативним та привабливим для роботи й життя.

На фото зображені:
директор Проєкту USAID Майкл Піллсбері
та голова ГО “Сєвєродонецька молодіжна рада” Кирило Дубровін.