Майстер-клас з розпису шкатулки, який неможливо пропустити

Сьогодні творчість приваблює багатьох людей. Наприклад, жінки дуже люблять вишивати, малювати та плести. Популярністю також користується декорування різних предметів. Найбільш підходящим аксесуаром для цього є жіноча дерев’яна шкатулка. Її можна розписувати, розфарбовувати, обклеювати, а не тільки коштовності всередині зберігати. Така шкатулка краща, ніж придбана у магазині, бо декорована своїми руками.

Детальніше

Почалась реєстрація на курс “Adobe Photoshop”

Уявіть, що ваша звичайна картинка перетворюється у шедевр, стає сучасною та професійною… Для цього вам не потрібні чарівна паличка та допомога професійних графічних дизайнерів, бо ви цього навчитеся самі під час проходження курсу “Adobe Photoshop”. До речі, старт вже скоро!

Курс “Аdobe Photoshoр”
Детальніше

З 16 січня починає роботу розмовний клуб «Takeup_English»

Щоб навчитися говорити англійською, необхідно більше розмовляти, а не слухати солов’їну мову носія або викладача. Кожне нове слово, будь-який елемент граматики – це практична робота, яка призводить до автоматизму у спілкуванні. Таким чином, вам не потрібно займатися перекладом, згадувати правила і думати про часи – ви робите це автоматично, як у рідній мові.

Розмовний клуб «Takeup_English»
Детальніше

У Сєвєродонецьку пройшов новорічний онлайн-ярмарок

21 грудня в Сєверодонецьку в районі ринку “Успіх” відбулась новорічна виставка-продаж товарів і послуг, які можна було придбати онлайн.

Товари та послуги, представлені на віртуальному ярмарку, створили жителі Луганської області в рамках проекту «Економічні можливості для жінок Восточної України», у співпраці з Громадською організацією “Северодонецька молодіжна рада”.

Детальніше

Друзі, нам виповнилось 10 років!

За цей час у нас були як злети, так і падіння. Ми багато чого досягли, змогли отримати відмінні результати і стати одними з кращих у своїй справі! Але ми віримо, що це тільки початок і попереду нас чекає не один успішний ювілей, адже 10 – це так мало!

Ми у фейсбуці
Детальніше