Творчий майстер-клас «Розпис еко-сумки»

Наближається свято 8️⃣ березня ?, а ви не знаєте, що подарувати близькій людині? Пропонуємо вам взяти участь у творчому майстер-класі «Розпис еко-сумки», під час якого ви:

? своїми руками створите унікальний шедевр, який залишите собі або подаруєте близьким;

? навчитесь працювати з акриловими фарбами;

? дізнаєтесь технологію розпису тканини фарбою;

? почуєте від майстрині, які фарби найбільш виграшно виглядають на світлих однотонних тканинах, а які підходять до темних тканин.

Крім того, ви отримаєте чудову можливість незабутньо провести час ?, насолодитися процесом створення справжніх витворів мистецтва своїми руками, які послугують не тільки окрасою гардеробу, але й стануть оригінальним подарунком ? для рідних.

Детальніше

Розклад подій на 22 – 28 лютого 2021 року!

Друзі, цей тиждень ми починаємо продуктивно і продовжуємо вдосконалювати навички роботи в соц. мережах за допомогою курсу “SMM-менеджмент”, та опановувати дизайн з курсом “3D-MAX”
А до клубу “Takeup_English”, ви можете приєднатися саме зараз за посиланням тут, та практикувати розмовну англійську кожної суботи!

ГО “Сєвєродонецька молодіжна рада”

Розклад подій на 22 – 28 лютого 2021 року:

Детальніше

Міні-курс по правопівкульному малюванню

2️⃣1️⃣ лютого в рамках проєкту «Академія можливостей» відбулась друга творча зустріч учасників міні-курсу з правопівкульного малювання на платформі ZOOM⚠️ з майстринею @Юлією Кісловською.??‍♀️?

Возможно, это художественное изображение

Возможно, это иллюстрация (пальмы и сумерки)

Участь у заході взяли 4️⃣ 0️⃣представників з різних районів Луганської області ?,таких як: Новопсковський, Старобільський, Троїцький, Білокуракінський, Марківський, Новоайдарський, Попаснянський.
В ході майстер-класу учасники намалювали 2️⃣ картини?.
Перша з них – це темно-помаранчевий захід сонця?, а друга- квітуче дерево сакури та гори?.

Детальніше

Захід “Жива бібіліотека” з Сергієм Жаданом!

Друзі, з гордістю представляємо вам наступного гостя у циклі онлайн-заходів “Жива бібліотека” – нашого земляка, українського поета, прозаїка, перекладача, громадського активіста та музиканта – Сергія Жадана

Ми впевнені, що ви всі знаєте хто це❗? І тому скоріш заповнюйте форму реєстрації за посиланням ???https://forms.gle/yP731fgPUjLpRSz26 та особисто поспілкуйтеся з Сергієм 1️⃣2️⃣ березня 2021 року з 1️⃣7️⃣:3️⃣0️⃣ до 1️⃣8️⃣:3️⃣0️⃣ на платформі Zoom.

Детальніше

Старт онлайн-курсу “SMM-менеджмент”!

1️⃣5️⃣ лютого стартував чи не найбільш затребуваний онлайн-курс – “SMM-менеджмент”❗️

Маєте сумніви❓❗️ І даремно, бо наразі кожна сучасна людина хоче вміти круто вести особисту сторінку в соц. мережах або просувати свій бізнес в Інтернеті?. А Євгенія Метерова як раз має на меті навчити цьому наших учасників ?

Детальніше

Минулої суботи прошли заняття нашого онлайн-курсу “3D MAX”!

Тетяна Вініченко продовжує привідкривати завісу перед нашими учасниками в світ 3D-моделювання. На цих заняттях вони розпочали практикуватися моделювати слайни і вже більш складні 3D-моделі предметів інтер’єру??

Детальніше

Набір на онлайн-курс “Аdobe Photoshop”

УВАГА❗ Ви хотіли ❓❗️Тримайте❗️❗️❗️
Ми робимо ще один, ОСТАННІЙ, набір до онлайн-курсу “Аdobe Photoshop” в рамках проєкту “Академія можливостей”❗

Хутчіш реєструйтесь за посиланням ????https://forms.gle/7ZjD3Qqfdsv1bYzC8, а Тетяна Вініченко в свою чергу залюбки навчить вас створювати: колажі, вітальні листівки, постери, буклети, візитки та багато іншого….

Детальніше

Онлайн-розмовний клуб «Takeup_English»

Хотіли б розповісти про свого найкращого друга❓ Або наживо поспілкуватися з носієм англійської мови❓❗

Так ❓❗ А от у учасників розмовного клубу «Takeup_English» минулої суботи була така можливість. Але вона легко може бути і у вас, якщо ви приєднаєтесь до нашого клубу за посиланням ??? https://forms.gle/hR3Nir8fPsn15BgGA

Детальніше

Розклад подій на 15 – 21 лютого 2021 року!

?Доброго ранку?
Цей тиждень ми починаємо з вдосконалення навичок користування онлайн-ресурсами та соц. мережами в рамках курсів “Google Tools” та “SMM-менеджер” ??
А ви можете долучитися до саморозвитку за допомогою практики англійської в нашому розмовному клубі “Takeup_English” за посиланням ?https://forms.gle/AYWCPKVfky4ndMNn9

Детальніше

Фінал курсу “Комп’ютерна грамотність”!

Шановні, хочемо поділитися однією радісною новиною – ми завершили онлайн-курс “Комп’ютерна грамотність”❗ Тепер ще одна група охочих може похизуватися своїми вміннями у користуванні пакету програм Microsoft Оffice?

Онлайн-курс “Комп’ютерна грамотність”
Детальніше