У п’ятницю ми провели надзвичайно важливий захід, присвячений гендерній рівності та соціальній інклюзії.

Було розглянуто ключові поняття, такі як стать, гендерні ролі, гендерна ідентичність, соціальна інтеграція та різноманітність.

В межах тренінгової програми було опрацьовано такі теми:

  • Термінологія та принципи гендерної рівності та соціальної інклюзії.
  • Методи включення компонента GESI в компоненти планування/діяльності.Практичну оцінку потреб з точки зору GESI.
  • Українську законодавчу базу, стратегії та політики та міжнародні зобов’язання, пов’язані зі сферою гендерної рівності.
  • Комунікацію з недостатньо представленими групами та НУО.
  • Інструменти професійної самореалізації через відмову від гендерних стереотипів та увагу до соціальної інклюзії.

Дякуємо всім, хто приєднався до нас і окремо дякуємо Олені Ніжельській за чудову взаємодію з аудиторією! Разом ми зможемо зробити наше суспільство більш відкритим, чуйним та інклюзивним!

Захід реалізується завдяки підтримці Уряду Королівства Нідерландів в рамках проєкту «Жінки, мир, безпека: місцеві потреби – місцеві рішення», що впроваджується Українським Жіночим Фондом.

#ЛуганщинаЖінкиМирБезпека#1325КоаліціяЛуганщина#1325_ПРОтиНАСильства#РівністьЗарадиБезпеки#smr_sd_ua

Граємо проти насильства

Чи знають школярі/ -ки, що таке насильство? Які форми та методи його попередження та подолання? Як не допустити проявів булінгу? Куди звертатися за допомогою, якщо стали особою, яка пережила насильство?

Сьогодні ці питання надзвичайно актуальні та необхідні для роз’яснення молоді. Днями, в онлайн-форматі в школах Сурсько-Литовської та Царичанської територіальних громад, було проведено гру «Коло безпеки».

Ця гра формує логічне мислення, а також моделює різноманітні ситуації.

Мета інтерактивної гри «Коло безпеки» — навчити школярів/ -ок розрізняти види насильства, характерні ознаки та ознайомити зі шляхами вирішення складних ситуацій.

Гра – цінний інструмент в досягненні поставленої мети. Невимушена атмосфера сприяла кращому сприйняттю інформації та активним відповідям на запитання.

Прислухайтеся до своїх дітей. Діти — наше все

Ініціативу «Безпека 360°: Громада та поліція разом до безпеки» впроваджує ГО «Платформа розвитку «СМР» за сприяння Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні за фінансової підтримки Уряду Данії.Переглянути статистикуПросування допису

У Верхньодніпровській територіальній громаді Дніпропетровської області представники/-ці поліції провели захід із протидії насильству у школі

Сьогодні більше ніж будь-коли важливо говорити про проблему насильства, особливо серед школярів. Заходи, спрямовані на протидію насильству в школах, відіграють значну роль у формуванні безпечного середовища для дітей.

Варто зазначити, що школярі/-ки були активними учасниками/-цями бесід, тематичних завдань та продемонстрували гарні знання після завершення заходу.

Ці заходи не тільки забезпечують безпеку дітей, але й виховують у них свідомість і глибоке розуміння цієї проблеми. Діти вчаться поваги до інших, відповідальності за свої дії та розуміють важливість взаємодопомоги.

Ми маємо пам’ятати, що діти – це майбутнє нашого суспільства, і ми маємо зробити все можливе, щоб вони зростали свідомими, добрими та відповідальними людьми. Давайте разом створимо безпечне середовище для наших дітей.

Ініціативу «Безпека 360°: Громада та поліція разом до безпеки» впроваджує ГО «Платформа розвитку «СМР» за сприяння Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні за фінансової підтримки Уряду Данії.

Коли настала весна і стало трішки тепліше, хочеться проводити все більше часу на свіжому повітрі.

Так у Солонянській територіальній громаді відбулися змагання з футболу між поліцейськими та молоддю.

Чому було обрано саме футбол?Це один з найпопулярніших видів спорту в світі, гра в який:

  • розвиває вміння працювати в команді;
  • підвищує витривалість;
  • зміцнює організм, допомагає тримати тіло у формі;
  • прискорює метаболізм;
  • сприяє поліпшенню координації рухів.

Спортивні ігри на свіжому повітрі – ідеальний спосіб організації корисного дозвілля, що сприяє як розумовому, так і фізичному розвитку. Тож наші учасники тренували вміння працювати в командах і енергійно порухалися на свіжому повітрі, що дуже корисно для здоров’я. Команди були дуже дружніми та згуртованими, відчувалась атмосфера командного та спортивного духу, що робило гру ще цікавішою. Активно підтримували гравців і інші жителі/ -ки громади, енергійно вболівали за них та спрямовували на перемогу.

Ініціативу «Безпека 360°: Громада та поліція разом до безпеки» впроваджує ГО «Платформа розвитку «СМР» за сприяння Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні за фінансової підтримки Уряду Данії.

Усі реакції:5Ви та ще 4

Два дні з Галиною Целовальниченко та Ольгою Шулік, промайнули непомітно

Раді поділитися з вами маленькими результатами дводенного тренінгу з теми «Локалізація Національного плану дій (НПД) 1325». Цей захід був насичений цікавими обговореннями.

Наші учасниці/-ки дізналися та поглибили знання про Національний план дій 1325. Було розглянуто ключові аспекти, напрямки діяльності, виконавців/співвиконавців та цільові аудиторії.

Було здійснено мапування стану локалізації НПД на Луганщині. Проведено аналіз ситуації та виявлено здобутки і головні виклики. Було розглянуто і взаємодію між суб’єктами виконання обласних та локальних планів дій. Визначено причини недостатньої координації між суб’єктами виконання плану.

Гендерний профіль громади визначено як запоруку ефективного впровадження локального плану дій.

Окреслено потреби жінок та дівчат при розробці стратегії відновлення громад.

Перші та наступні кроки в локалізації Національного плану дій обговорено і ми готові до подальшої роботи!

Дякуємо всім учасникам/ -цям за активну участь та внесок у розвиток нашої спільноти!

Захід реалізується завдяки підтримці Уряду Королівства Нідерландів в рамках проєкту «Жінки, мир, безпека: місцеві потреби – місцеві рішення», що впроваджується Українським Жіночим Фондом.

#ЛуганщинаЖінкиМирБезпека #1325КоаліціяЛуганщина #1325_ПРОтиНАСильства #РівністьЗарадиБезпеки #smr_sd_ua