Оголошуємо тендер на обрання постачальника послуг з проведення курсу «Діджеїнг»

ГО «Сєвєродонецька молодіжна рада» (ГО «СМР») шукає постачальників послуг для проведення курсів «Діджеїнг» у м. Сєвєродонецьк.

Ставайте ближчими до нас – підписуйтесь на наш акаунт instagram

Учасники тендеру: організації, фізичні особи або фізичні особи-підприємці, які мають досвід з проведення освітніх курсів. 

Оплата послуг:  оплата здійснюється по безготівковому розрахунку, без сплати ПДВ.

Обсяг роботи та терміни: 

Передбачається, що після проведення тендеру, з постачальником із забезпечення послуг з надання освітніх курсів буде укладено договір, за яким протягом періоду з вересня 2021 року по серпень 2022 року постачальник буде забезпечувати послуги з надання освітніх курсів в офлайн форматі,  у кількості 1 курс – 15 годин (знайомство з обладнанням і термінологією; зведення композицій (за ритмом, по темпу), вибір і визначення стилю, оцифровування музики (швидкість, звук) тощо).

Загальна кількість курсів протягом всього періоду – 5.

Кількість учасників 1 курсу – 10-15 осіб.

Вимоги до потенційних постачальників послуг:

  • досвід з проведення освітніх курсів;
  • високий рівень надання освітніх послуг;
  • досвід співпраці з громадськими організаціями та благодійними фондами.

Для участі у тендері зацікавлені постачальники мають надати наступне:

  1. Заповнену форму тендерної пропозиції, яка містить інформацію щодо досвіду постачальника та розрахунок вартості послуг.
  2. Попередній досвід постачальника у наданні освітнього курсу потрібно  підтвердити  контакти 1-3 організацій (або листи-рекомендації), яким було надано подібні послуги протягом останніх 2-х років.
  3. Для фізичних осіб-підприємців – документи, що підтверджують державну реєстрацію ФОП та номер і назву КВЕДу/ів, за якими надаватимуться послуги.

Просимо надсилати ваші пропозиції за адресою  sevmolrada@gmail.com до 1 вересня 2021 року включно із позначкою до теми листа «Тендер на курс «Діджеїнг».

Завантажте форму тут, заповніть її та відправте нам на поштову скриньку.