Оголошуємо тендер на обрання постачальника послуг з проведення творчих майстер-класів

ГО «Сєвєродонецька молодіжна рада» (ГО «СМР») шукає постачальників послуг для проведення творчих майстер-класів у м. Сєвєродонецьк.

Приєднуйтесь до нас у instagram

Учасники тендеру: організації, фізичні особи або фізичні особи-підприємці, які мають досвід з проведення творчих майстер-класів. 

Оплата послуг:  оплата здійснюється по безготівковому розрахунку, без сплати ПДВ.

Обсяг роботи та терміни: 

Передбачається, що після проведення тендеру, з постачальником із забезпечення послуг з проведення творчих майстер-класів буде укладено договір, за яким протягом періоду з вересня 2021 року по серпень 2022 року постачальник буде забезпечувати послуги з проведення майстер-класів офлайн (10 майстер-класів у м. Сєвєродонецьк) та онлайн форматі (10 майстер-класів на платформі ZOOM),  у кількості 1 майстер-клас – 3 години.

Загальна кількість майстер-класів протягом всього періоду – 20. Кількість учасників 1 майстер-класу – 12 осіб.

Вимоги до потенційних постачальників послуг:

  • досвід з проведення творчих майстер-класів;
  • високий рівень проведення творчих майстер-класів;
  • досвід співпраці з громадськими організаціями та благодійними фондами.

Для участі у тендері зацікавлені постачальники мають надати наступне:

  1. Заповнену форму тендерної пропозиції, яка містить інформацію щодо досвіду постачальника та розрахунок вартості послуг.
  2. Попередній досвід постачальника у наданні освітнього курсу потрібно  підтвердити  контакти 1-3 організацій (або листи-рекомендації), яким було надано подібні послуги протягом останніх 2-х років.
  3. Для фізичних осіб-підприємців  – документи, що підтверджують державну реєстрацію ФОП та номер і назву КВЕДу/ів, за якими надаватимуться послуги.

Просимо надсилати ваші пропозиції за адресою  sevmolrada@gmail.com до 1 вересня 2021 року включно із позначкою до теми листа «Тендер на проведення творчих майстер-класів».

Завантажте форму тут, заповніть її та відправте нам на поштову скриньку.