Маркетинг у соціальних мережах: будьте в темі!

Друзі, станьте професіоналами, які вміють працювати у соціальних мережах!

Адже коли ви хочете почати просувати свій бізнес або стати відповідальними за просування сторінок – контент повинен бути досконалим: і тексти, і банери. Коли ви спілкуєтесь зі своєю цільовою аудиторією у коментарях або в директ – ваші відповіді повинні бути вичерпними та ефективними. А коли ви налаштовуєте таргетинг в ads-менеджері – реклама має бути максимально влучною!

Реєструйтесь на курс за посиланням тут

Так-так, все це вміє створювати-налаштовувати сучасний smm-менеджер. Цей спеціаліст сьогодні як ніхто інший затребуваний на ринку праці: в організаціях та установах, у креативних та рекламних агенціях, та навіть серед представників малого бізнесу. Щоб отримати необхідні знання, які в майбутньому вам допоможуть професійно вести сторінки у соціальних мережах й навіть заробляти – реєструйтесь на онлайн курс “SMM-менеджмент” за посиланням тут і ми допоможемо вам освоїти сучасну професію з нуля:

  • ви познайомитесь з інтерфейсами найвідоміших соціальних мереж facebook та instagram;
  • проаналізуєте свою цільову аудиторію;
  • навчитесь мистецтву постинга та автоматизуєте свою роботу у мережах;
  • навчитесь якісно створювати візуальний та текстовий контент для публікацій;
  • дізнаєтесь про можливі види налаштування платного просування.

Важливо: у вас буде доступ до закритого чату, де зможете спілкуватись з однодумцями, ставити питання та обмінюватись корисними матеріалами з іншими слухачами курсу. Кураторка курсу – smm-спеціалістка з семирічним досвідом роботи, Yevheniia Meterova, допоможе вам потоваришувати з віртуальними майданчиками для просування соціальних сторінок й дасть відповіді на ваші питання, що виникнуть в процесі навчання.

Розвивайте себе та змінюйте світ на краще разом з нами!

Реєструйтесь на онлайн курс “SMM-менеджмент” за посиланням тут.

Реєстрація діє до 19 січня 2022 року.

Місце проведення: онлайн платформа ZOOM (після відбору до лав слухачів ви отримаєте посилання на вхід до конференції у листі на поштову скриньку, яку вказали під час реєстрації).⠀

Дата та час проведення: щопонеділка (24.01, 31.01, 07.02, 14.02), 18:00-21:00.

Відвідування курсу безоплатне.⠀

Слухачами курсу можуть стати вмотивовані на навчання жінки та чоловіки, які мешкають на території Луганської області.⠀

Додаткову інформацію дізнавайтесь за тел.: +38 (095) 677 91 57, +38 (095) 045 46 95; у месенджері ГО “Сєвєродонецька молодіжна рада” чи в direct Instagram.

Громадська організація “Сєвєродонецька молодіжна рада” реалізує проєкт “Академія можливостей 2.0” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) через проєкт “Демократичне врядування у Східній Україні”.

#USAID #АкадеміяМожливостей2_0 #smr_sd_ua #східможливостей #smr_smmменеджмент