Час, витрачений на біг, – це час, витрачений на зниження стресу, занепокоєння, депресії й напруги!

Відвідайте офлайн-захід з психоемоційної підтримки переселенців “Крос-тренінг для бігунів та початківців”, який відбудеться 2 листопада 2022 року на громадському майданчику “Gogle87” за адресою: м. Кропивницький, вул. Гоголя, 87.
Біг – це ідеальний комплекс, який приносить користь здоров’ю, додає сил та енергії, зміцнює та знижує загальний холестерин у крові, робить м’язи сильнішими, поліпшує стан серцево-судинної системи, емоційний стан і покращує самооцінку. Однак, не кожен знає як треба правильно бігати.
Наталія Фролова під час зустрічі покаже фільм про біг та розповість про:
✅ правильність дихання під час пробіжки,
✅ техніки бігу, що існують,
✅ поняття пульсових зон,
✅ правильність харчування для бігунів,
✅ те, як підібрати правильне спорядження для бігу.
Також ви набудете нових знань та досвіду, на заході зможете підібрати правильні кросівки, правильне харчування та одяг для пробіжок восени та взимку.

Проведіть час з користю та отримайте мотивацію для занять спортом й ведення здорового способу життя! Реєструйтесь на захід за посиланням 👉 https://forms.gle/vBFyPjZ84PfmSnns8 👈
Обирайте можливості, будуйте майбутнє!
📅 Час проведення заходу: 2 листопада 2022 року о 16:00-19:00 (реєстрація до 1 листопада 2022р.)
🏢 Місце проведення: Громадський майданчик “Gogle87”, м.Кропивницький, Гоголя, 87.
❗️ Відвідування інтеграційного заходу безоплатне.
Участь можуть брати мешканці та переселенці Кропивницького та Кіровоградської області від 12 до 60 років (в приміщенні хабу є облаштований простір, де ваші діти можуть з користю провести час, поки ви берете участь в заході).
📱 Додаткова інформація за тел.: +38 (050) 062 20 22; +38 (050) 992 36 74; у месенджері ГО “Платформа розвитку “СМР” чи в direct Instagram https://www.instagram.com/development_platform_smr.
Захід проводиться в рамках проєкту “Академія можливостей 2.0”, який реалізує громадська організація “Платформа розвитку “СМР” у співпраці з ГО «Слов’янський культурний центр «Задзеркалля».

АкадеміяМожливостей2_0 #smr_sd_ua #smr_психоемоційнапідтримкавпо #gogle87 #СКЦЗадзеркалля #ngozadzerkallya