У Черкаській громаді Дніпропетровської області відбулися захоплюючі змагання з волейболу, де взяли участь поліцейські та молодь

Волейбол – це командна гра, де гравці повинні взаємодіяти між собою, передавати м’яч один одному та розуміти тактику команди. Гра розвиває навички співпраці та підтримує командний дух, а також сприяє фізичному розвитку.

Жителі та жительки громади активно вболівали за гравців, спрямовуючи їх на перемогу. Цікаво було спостерігати за напруженою грою, адже кожна команда прагнула перемогти. Це чудовий приклад того, як спорт об’єднує людей та створює позитивну атмосферу в спільноті.

Детальніше

Будь готовим допомогти!

18 червня у Дніпрі відбувся тренінг з надання першої домедичної допомоги, який проводила команда Волонтерське Об’єднання TacMed Team

Учасники та учасниці навчалися надавати домедичну допомогу за алгоритмом MARCH (M – massive bleeding / масивні кровотечі, A – airways management / дихальні шляхи, R – respiration / дихання, С – circulation / циркуляція, H – head injury, hypothermia, hypovolemia / травма голови, гіпотермія). Цей алгоритм розроблений з метою забезпечення швидкого та ефективного реагування на критичні ситуації, пов’язані з кровотечею, та має на меті збереження життя потерпілих.

Детальніше

Чому так важливо використовувати світловідбивні аксесуари?

Поліція Миколаївської територіальної громади Дніпропетровської області, продовжує свою місію — забезпечення безпеки на дорогах, розповсюджуючи світлоповертальні флікери серед дітей в громаді.

Флікери значно знижують ризик дорожньо-транспортних пригод, роблячи дітей помітними для водіїв у темряві. Використання флікерів може врятувати життя, особливо в умовах поганої видимості.

Детальніше

Друзі, ми раді поділитися з вами враженнями від вчорашнього заходу!

Вчора, 12 червня, ми провели надзвичайно важливий Круглий стіл на тему: «Презентація досліджень щодо гендерного аналізу, ідентифікації викликів, що стоять перед суб’єктами системи реагування на насильство за ознакою статі у Луганській області».

Вітальним словом розпочали захід:
– Оксана Луньова, координаторка коаліції «Луганщина. Жінки. Мир. Безпека»;
– Поліна Чала, координаторка проєкту «Регіональний план 1325 в дії у Луганській області»
– Поліщук Елеонора, директорка Департаменту соціальної захисту населення Луганської ОДА.

Детальніше

Вчора ми провели надзвичайно важливий тренінг на тему “Запобігання насильству за ознаками статі”.

Це була чудова нагода дізнатися більше про важливість гендерної рівності та способи боротьби з гендерно-зумовленим насильством.

Обговорили форми, види та прояви гендерно зумовленого насильства, фактори, що сприяють його появі, різні аспекти, включаючи правові, соціальні та особистісні.

Учасниці/ -ки тренінгу отримали цінні знання, які вони зможуть застосувати у своїх спільнотах, щоб створити безпечне середовище для всіх, незалежно від статі.

Окрема подяка тренерці – Олені Дорогавцевій та учасникам/ -цям за активну роботу під час тренінгу та готовність до змін.

До заходу також долучилися: заступниця голови облдержадміністрації – Катерина Безгинська та директорка Департаменту соціального захисту населення ЛОДА –Поліщук Елеонора.
Для нас це дуже цінна підтримка, дякуємо Вам!

Детальніше

Відкриття нового спортивного майданчика в Широківській громаді!

У Широківській громаді Дніпропетровської області відбулася знаменна подія, яка змінить життя мешканок/ -ців на краще – відкриття першого багатофункціонального спортивного майданчика! До цього моменту в громаді не було подібного місця, де молодь та дорослі могли б займатися спортом та вести активний спосіб життя. 

Цей майданчик стане справжнім центром здоров’я, енергії та єдності, де кожен зможе розвивати свої спортивні таланти, підтримувати фізичну форму та просто насолоджуватися активним відпочинком. Ми впевнені, що новий спортивний майданчик стане улюбленим місцем зустрічей, тренувань та змагань для всіх вікових категорій.

Детальніше

Успішно завершено тренінг “Стратегії відбудови та розвитку громад”!

Ми з радістю повідомляємо, що наш тренінг, спрямований на надання учасникам/ -цям інструментів та знань щодо розробки ефективних стратегій відбудови та розвитку громад, успішно завершився. ????

Учасниці/ -ки отримали знання, які допоможуть підвищити якість життя мешканців/ -ок, розвивати інфраструктуру та забезпечувати сталий соціально-економічний розвиток громади.

Протягом двох днів учасники/ -ці змогли ознайомитися з ключовими викликами відновлення громад, міжнародним досвідом відновлення під час та після війни, а також з особливостями законодавчого врегулювання та документального оформлення стратегії відбудови та розвитку.

Особливу увагу було приділено гендерно орієнтованим підходам у розробці стратегії відновлення та пошуку ресурсів для її реалізації. Учасники/ -ці також зрозуміли, як протестувати стратегію на життєздатність.

Ми вдячні всім за активну участь та сподіваємось, що отримані знання та навички стануть у нагоді у вашій роботі!
Окремо дякуємо Галині Целовальниченко та Ользі Шулік.

Захід реалізується завдяки підтримці Уряду Королівства Нідерландів в рамках проєкту «Жінки, мир, безпека: місцеві потреби – місцеві рішення», що впроваджується Українським Жіночим Фондом.

ЛуганщинаЖінкиМирБезпека #1325КоаліціяЛуганщина #1325_ПРОтиНАСильства #РівністьЗарадиБезпеки #smr_sd_ua

тренінг #відбудова #розвиток #громади

Правила дорожнього руху вивчаємо – в біду на дорозі не потрапляємо!

Представники/-ці ГУНП Дніпропетровської області в межах проєкту «Безпека 360°: Громада та поліція разом до безпеки» розповіли і продемонстрували найважливіші правила дорожнього руху для школярів/-ок з Раївської та Миколаївської територіальних громад Дніпропетровської області.

Безпека на дорозі — це тема, яка залишається завжди актуальною, особливо коли дитина починає ходити додому зі школи без супроводу батьків.
Поліцейські зауважили, що діти бувають часто нетерплячі, іноді вони перебігають дорогу, щоб швидше дістатися до іншої сторони вулиці. Дитина також може вибігти на дорогу під час гри. Вони пояснили дітям, що не можна переходити дорогу в непризначеному для цього місці або ходити по ній.
Тому під час заходів учні/ -ці тренувалися на практиці ходити на макеті пішохідного переходу, і також закріпили отримані знання тестуванням адже дуже важливо, щоб діти не тільки зрозуміли як правильно поводитися на дорозі, а й запам’ятали це.

Також учні/ -ці дізналися про те, що означає кожен колір світлофора. Вчилися дивитися вліво і вправо перед тим, як переходити дорогу, бо дитина повинна прислухатися і бачити, чи не наближається автомобіль.
Діти залишаються дітьми за будь-яких обставин. А тепла погода залишається улюбленою порою року для ігор надворі.
Щоправда, завжди і всюди потрібно пам’ятати про безпеку на дорозі та правила дорожнього руху. Як це не дивно, та найліпшим правилом поведінки дітей на дорозі є особистий приклад дорослих. Тому поліцейські виконали непросту та важливу місію.

Ініціативу «Безпека 360°: Громада та поліція разом до безпеки» впроваджує ГО «Платформа розвитку «СМР» за сприяння Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні за фінансової підтримки Уряду Данії.

Тендер на постачання обладнання

ГО «Платформа розвитку «СМР» в межах грантового проєкту «Безпека 360°: Громада та поліція разом до безпеки», що реалізується за підтримки ПРООН, оголошує відкритий тендер на закупівлю  ноутбуків та мікрохвильової печі.

Предметом закупівлі є:

– Ноутбук Lenovo ThinkBook 15 G2 ITL (20VE0092RA) Miniral Grey (або аналог) – 5 штук

– Мікрохвильова піч (НВЧ) Samsung MS23K3614AS/UA (або аналог) – 1 штук

Учасники/-ці тендеру: організації або фізичні особи підприємці/ -миці, належним чином зареєстровані за законодавством України, не платники ПДВ які мають досвід постачання, доставки відповідного обладнання для громадських організацій (детальніше в ДОДАТКУ).

Строк надання товарів/ послуг: протягом 10 днів від дати підписання Договору поставки.

У вартість поставки повинна бути включена доставка товару до місця призначення – м. Дніпро.

Вимоги до потенційного постачальника послуг:

  • Якісний рівень надання товару та послуг;
  • Досвід співпраці з громадськими організаціями та благодійними фондами.
  • Відповідність учасника/ -ці кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
  • Раціональна фінансова пропозиція.
  • Готовність виконання робіт та забезпечення доставки продукції у визначені терміни.

Для участі у тендері зацікавлені постачальники мають надати наступне:

  • Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
  • Копія документу, що підтверджує податковий статус;
  • Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (додається)
  • Документи, що підтверджують досвід (рекомендаційні листи, договори на аналогічні роботи/послуги тощо)
  • Документи, що підтверджують фінансовий стан (довідка з банку та ін.)
  • Оригінал Рахунка-фактури; 
  • Зразок договору поставки товару/ надання послуг

Додатки за посиланням: http://surl.li/tlovp 

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника/ -ці та засвідчені печаткою (за наявності) та в електронному вигляді (у форматі PDF) надіслані учасником/ -цею на електронну адресу ПРООН grants.ua@undp.org з темою листа «Відкритий тендер _RPP/2023/12/065/CP_назва учасника/ – ці» до  26.05.2024 р.

Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 23:59 години  26.05.2024 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця/ -ці тендеру, відбудеться організатором тендеру після фінансової та технічної оцінки запропонованих тендерних пропозицій, але не пізніше 31.05.2024 року.Ініціативу «Безпека 360°: Громада та поліція разом до безпеки» впроваджує ГО «Платформа розвитку «СМР» за сприяння Програми розвитку ООН (UNDP)  в Україні за фінансової підтримки Уряду Данії.

У п’ятницю ми провели надзвичайно важливий захід, присвячений гендерній рівності та соціальній інклюзії.

Було розглянуто ключові поняття, такі як стать, гендерні ролі, гендерна ідентичність, соціальна інтеграція та різноманітність.

В межах тренінгової програми було опрацьовано такі теми:

  • Термінологія та принципи гендерної рівності та соціальної інклюзії.
  • Методи включення компонента GESI в компоненти планування/діяльності.Практичну оцінку потреб з точки зору GESI.
  • Українську законодавчу базу, стратегії та політики та міжнародні зобов’язання, пов’язані зі сферою гендерної рівності.
  • Комунікацію з недостатньо представленими групами та НУО.
  • Інструменти професійної самореалізації через відмову від гендерних стереотипів та увагу до соціальної інклюзії.

Дякуємо всім, хто приєднався до нас і окремо дякуємо Олені Ніжельській за чудову взаємодію з аудиторією! Разом ми зможемо зробити наше суспільство більш відкритим, чуйним та інклюзивним!

Захід реалізується завдяки підтримці Уряду Королівства Нідерландів в рамках проєкту «Жінки, мир, безпека: місцеві потреби – місцеві рішення», що впроваджується Українським Жіночим Фондом.

#ЛуганщинаЖінкиМирБезпека#1325КоаліціяЛуганщина#1325_ПРОтиНАСильства#РівністьЗарадиБезпеки#smr_sd_ua