Ось і фініш

Ось і проведено фінальні заходи в рамках проєкту «1325 Луганщина. Жінки. Мир. Безпека». Так на цьому тижні в місті Сєвєродонецьк відбулося засідання «круглого столу» за темою: «Виконання Регіонального плану дій 1325» та проведено звітування за проєктом.

Під час цих заходів були підведені підсумки проєкту «1325 Луганщина. Жінки. Мир. Безпека», який реалізовувався ГО “Сєвєродонецька молодіжна рада” у співпраці із Департаментом соціального захисту населення Луганської облдержадміністрації. Проєкт тривав протягом 5 місяців, а його метою було донесення фахівцям та громадськості області засад резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека», Національного та Регіонального планів дій.

Детальніше

20 жовтня представниці/ки педагогічного складу ДНЗ “Сєвєродонецьке ВПУ” разом із представницями громадських організацій взяли участь у консультаційному заході з використанням антидискримінаційної гри “Бути жінкою”.

Детальніше

Подолання гендерних стереотипів

Як це — бути жінкою сьогодні?

Так 8 жовтня представниці державної влади, громадських організацій зіграли у гру «Бути жінкою», де кожна відчула тиск дискримінації та дійшла до мети, всупереч стереотипам.Кожна учасниця перевтілювалась в одну з восьми унікальних героїнь. Героїні потрапляли в різні ситуації з реального життя. За допомогою певних магічних здібностей учасниці боролись за рівні права і будували своє щасливе майбутнє. Для цього їм доводиться долати упередження, несправедливість й інші перепони на шляху до успіху.

Детальніше