Оголошуємо набір до третьої групи курсу “Професійне фото з телефону”

Друзі, у вас є смартфон, але ви не вмієте робити яскраві та професійні фотографії? Ви дуже хочете зробити фото, які потім можна відразу додати у соціальні мережі??

То ви на правильному напрямі, бо у ГО “Платформа розвитку “СМР” невдовзі розпочинається курс “Професійне фото з телефону”. Тут ви не будете слухати нудну теорію, а почуєте практичні поради, які зможете застосувати в користуванні вашим гаджетом в якості фотоапарата. На нашому курсі ви навчитесь основним правилам фотографування та за бажанням у майбутньому зможете перейти до більш професійної фотозйомки з використанням найсучасніших фотокамер!

Детальніше

Відвідайте офлайн-захід з психоемоційної підтримки ВПО “Крос-тренінг для бігунів та початківців”

Витрачайте свій час з користю для здоров’я!
Бігайте. ??‍♀️Бо час, витрачений на біг, – це час, витрачений на зниження стресу, занепокоєння, депресії й напруги!

Відвідайте офлайн-захід з психоемоційної підтримки ВПО “Крос-тренінг для бігунів та початківців”, який відбудеться 9 жовтня 2022 року на громадському майданчику “Gogle87” за адресою: м. Кропивницький, вул. Гоголя, 87.
Біг – це ідеальний комплекс, який приносить не тільки приносить користь здоров’ю. Він додає сил та енергії, зміцнює та знижує загальний холестерин у крові, робить м’язи сильнішими, поліпшує стан серцево-судинної системи, покращує самооцінку та емоційний стан.
Але не всі з нас знають, коли і як же правильно бігати. Тому ми проводимо захід, на якому кожен зможе дізнатись про біг все, а саме:
✅ як дихати під час пробіжки,
✅ які техніки бігу існують,
✅ що таке пульсові зони,
✅ як харчуватись, якщо ви вирішили стати бігуном,
✅ як підібрати правильне спорядження для бігу.
Проведіть час з користю та отримайте мотивацію для занять спортом й ведення здорового способу життя!

Детальніше

Офлайн-захід для ВПО та приймаючої громади “Сумська область – Кропивницький”

Ви раніше мешкали в Сумській області, та вимушені були переїхати до Кропивницького??
???Скористайтесь можливістю зустріти своїх співвітчизників на інтеграційному офлайн-заході для ВПО та приймаючої громади “Сумська область – Кропивницький”, який відбудеться 6 жовтня 2022 року о 16:00 на громадському майданчику “Gogle 87”.
На цій зустрічі ви познайомитесь з новими друзями та отримаєте корисну інформацію, яка допоможе вам швидше адаптуватись до міста, традицій приймаючої громади й отримати необхідну та дуже важливу інформацію про ресурси для майбутнього життя!

Детальніше

Набір на офлайн-захід “Емоційний інтелект”

Бажаєте досягти успіху на роботі та налагодити стосунки в сім’ї?? Прокачайте свій емоційний інтелект разом з ГО “Платформа розвитку “СМР”!

?‍♀️? Приходьте на наш офлайн-захід «Емоційний інтелект: поняття, рівень та регулювання», який є одним з низки заходів неформальної освіти з особистісного розвитку для всіх, хто хоче рухатися вперед, розвиватися та вдосконалюватися. Захід відбудеться на громадському майданчику “GOGLE 87” м.Кропивницький (4 жовтня 2022 року).

EQ – це вміння зчитувати емоції та керувати ними, відчувати мотивацію та справжні бажання. Завдяки йому ми можемо у рази підвищити ефективність, налагоджувати взаємовідносини з оточенням, ставати впевненішими у собі, а головне – протягом всього життя ми можемо регулювати та підвищувати свій ЕQ.

Тому, якщо вас турбує невпевненість у собі та своїх діях, ви схильні до надмірної критики та не завжди можете знаходити спільну мову з оточенням – наш захід те, що вам сьогодні потрібно!

Приходьте та познайомтесь з поняттям ЕQ, навчіться визначати його рівень розвитку, регулювати свій емоційний стан залежно від цілей та отримайте навички управління відносинами з людьми.

Детальніше

Запрошуємо на офлайн-захід з неформальної освіти з отримання мікрокомпетенцій “Сучасний і успішний Instagram”

Станьте сучасними – вдоскональте свій акаунт Instagram!?

Нарешті ви зможете почути поради, які допоможуть вам створити ідеальний профіль та почати просувати свої послуги, як професіонала або простого користувача. Ви навчитесь використовувати можливості соціальної мережі Instagram для впізнаваності своєї діяльності та власного образу.
Запрошуємо вас на офлайн-захід з неформальної освіти з отримання мікрокомпетенцій “Сучасний і успішний Instagram”, який організовує ГО “Платформа розвитку “СМР” на громадському майданчику “GOGLE 87” м. Кропивницький (відбудеться ? 3 жовтня 2022 року).
Відвідайте наш захід, прослухайте інформацію стосовно наповнення профілю та ведення і він заграє новими фарбами!

Детальніше

Оголошуємо набір учасників на онлайн майстер-клас “Дивовижні звірі в стилі української художниці Марії Приймаченко”

Українці повинні знати своїх митців!?

Завітайте на творчий онлайн майстер-клас “Дивовижні звірі в стилі української художниці Марії Приймаченко”, який організовує ГО “Платформа розвитку “СМР”, 9 жовтня 2022 року.

?‍♀️ Ви зможете не тільки поринути у творчий процес малювання та розвинути свою фантазію, а й познайомитися з творчістю видатної української художниці Марією Приймаченко, намалювати свого вигаданого героя, придумати про нього розповідь та обговорити разом з учасниками свої ідеї та малюнки.
Майстер-клас побудований так, щоб у кожного з учасників вийшов креативний малюнок в стилістиці української художниці.?

Детальніше

Запрошуємо на офлайн-захід для ВПО та приймаючої громади “Київська область – Кропивницький”

Ви раніше мешкали в Київській області, але вимушені були переїхати до Кропивницького?

Реєструйтесь на інтеграційний офлайн-захід для ВПО та приймаючої громади “Київська область – Кропивницький”, який відбудеться 29 вересня 2022 року о 16:00 на громадському майданчику “Gogle 87”.
На зустрічі ви знайдете нових друзів та отримаєте інформацію, яка допоможе вам якнайшвидше адаптуватись до міста, традицій приймаючої громади й отримати необхідну інформацію про ресурси для майбутнього життя!

Захід буде цікавий кожному з вас, бо тут ви не тільки знайдете однодумців, а й:
✅ познайомитесь з культурними традиціями, особливостями та неформальними традиціями регіону;
✅ отримаєте рекомендації щодо власної гуманітарної стратегії;
✅ долучитесь до розробки соціально-культурної карти для ВПО;
✅ за бажанням отримаєте необхідну психоемоційну підтримку.

Кожен з присутніх отримає інформацію про соціально-економічні характеристики Кіровоградщини, про соціальні та гуманітарні центри міста Кропивницького та Кіровоградської області та актуальну ресурсну підтримку. Це допоможе вам швидше пристосуватись до нового місця проживання, повноцінно доєднатись до всіх можливих ресурсів допомоги та знайти нових друзів.

Реєструйтесь на захід за посиланням: https://forms.gle/spKSqsN1aSbZvSwv5

Обирайте можливості, будуйте майбутнє!

? Час проведення: 29 вересня 2022 року о 16:00-19:00 (реєстрація до 28 вересня 2022р.)
? Місце проведення: Громадський майданчик “Gogle87”, м.Кропивницький, Гоголя, 87
❗️ Відвідування інтеграційного заходу безоплатне.
Участь можуть брати ВПО з Київської області та представники приймаючої громади разом із дітьми (в приміщенні хабу облаштований простір для дітей, де вони можуть з користю провести час, поки ви берете участь в заході).
? Додаткова інформація за тел.: +36 (050) 062 20 22; +38 (066) 255 04 11, +38 (050) 992 36 74; у месенджері ГО “Платформа розвитку “СМР” чи в direct Instagram https://www.instagram.com/development_platform_smr.
Захід проводиться в рамках проєкту “Академія можливостей 2.0”, який реалізує громадська організація “Платформа розвитку “СМР” у співпраці з ГО «Слов’янський культурний центр «Задзеркалля».

АкадеміяМожливостей2_0 #smr_sd_ua #smr_інтеграціявпо #gogle87 #СКЦЗадзеркалля #ngozadzerkallya

Відвідайте офлайн-захід з психоемоційної підтримки ВПО “Позитивне мислення та мотивація до навчання через гейміфікацію”

Що робити, якщо у дитини немає мотивації до навчання? Ви можете дати їй поради, засновані на власному досвіді. ГО “Платформа розвитку “СМР” ж своєю чергою допоможемо вашим хлопцям та дівчатам зрозуміти важливість отримання освіти через гру!
Відвідайте офлайн-захід з психоемоційної підтримки ВПО “Позитивне мислення та мотивація до навчання через гейміфікацію”, який відбудеться 28 вересня 2022 року на громадському майданчику “Gogle87” за адресою: м. Кропивницький, вул. Гоголя, 87.

Детальніше

Запрошуємо на офлайн-захід «Партнерська робота в кадрі»

Отримайте навички партнерських взаємодій під час відеозапису!
Адже в цей час важливо не тільки самому триматись “на висоті”, а й довіряти та бути впевненим в тому, що людина, яка знаходиться з вами в кадрі також яскраво відіграє свою роль.

? Приходьте на наш офлайн-захід «Партнерська робота в кадрі», який є одним з низки заходів неформальної освіти з особистісного розвитку для всіх, хто хоче рухатися вперед, розвиватися та вдосконалюватися. Захід відбудеться на громадському майданчику “GOGLE 87” м.Кропивницький (27 вересня 2022 року).
На вас чекає цікаве й інформативне заняття, де ви отримаєте корисні поради для кращої взаємодії зі своїм партнером під час творчої роботи та знімання відео.

Детальніше

Запрошуємо вас на офлайн-захід з неформальної освіти з отримання мікрокомпетенцій “Гармонія кольору”

Навчіться використовувати магію кольору, як чудовий інструмент емоційної саморегуляції та управління настроєм!?

Колір відіграє важливу роль при роботі з графікою та у візуальному сприйнятті. У професіонала він може стати потужним інструментом. Колір робить величезний вплив на нашу свідомість та настрій, він змінює наше ставлення до будь-якого предмета буквально за секунду, а також змушує людей реагувати на нього і навіть робити певні дії. Тому важливо гармонійно використовувати кольори в вашій творчій діяльності.

Запрошуємо вас на офлайн-захід з неформальної освіти з отримання мікрокомпетенцій “Гармонія кольору: дизайн для недизайнерів”, який організовує ГО “Платформа розвитку “СМР” на громадському майданчику “GOGLE 87” м. Кропивницький 26 вересня 2022 року.

Детальніше