11 років разом із вами!

Шановні колеги та друзі!

Рівно 11 років тому, 28 грудня, ГО “Сєвєродонецька молодіжна рада” отримала офіційне свідоцтво про реєстрацію! Сьогодні ми святкуємо та водночас підбиваємо підсумки наших досягнень за останні роки.

Публікація в інстаграм-акаунті ГО “СМР”
Детальніше

Результати роботи ГО “Сєвєродонецька молодіжна рада” за листопад 2021 рік

Друзі, ми пишаємось, що працюємо з вами та заради вас! Дивіться, скільки різноманітних заходів провела ГО “Сєвєродонецька молодіжна рада” тільки за листопад цього року.

Публікація на сторінці фейсбук ГО “СМР”
Детальніше

Не можна мати сучасний смартфон і не вміти фотографувати!

Саме тому ГО “Сєвєродонецька молодіжна рада” додала в проєкт “Академія можливостей 2.0” дуже потрібне навчання для мешканців Сєвєродонецька – курс “Фото з телефону”.

Публікація на фейсбук-сторінці ГО “СМР”
Детальніше

Волонтерка з великої літери

Чи можна в сучасному світі за покликом серця займатись значущою діяльністю для громади, при цьому витрачати особисті ресурси заради суспільних цілей? Допомагати, знаходити шляхи виходу з тієї чи іншої ситуації? Звісно, можна!

І ми знаємо це, бо знайомі з Оксаною Луньовою, яка нараз є заступницею голови громадської організації “Сєвєродонецька молодіжна рада”. Вона є тією людиною, яка готова витратити свій власний час на допомогу тим, хто цього потребує!

Публікація на сторінці у фейсбуці
Детальніше

Знання, які завжди стануть у пригоді!

Це ми кажемо про вміння монтувати відео, які потрібні що не на кожному кроці: на роботі, вдома та навіть під час свят! Все тому, що люди останнім часом дуже полюбляють дивитись цікавий та якісний відеоконтент. Саме для отримання навичок зі створення відео слухачі потроху кожного заняття протягом 10 днів збирали теоретичні знання від відеомонтажера-практика, які й застосовували на практичних заняттях – під час монтування своїх власних відео.

Публікація на фейсбук-сторінці ГО “СМР”
Детальніше

Вдосконалення наше все!

Друзі, ми вкладаємо максимум зусиль задля того, щоб діяльність ГО “Сєвєродонецька молодіжна рада” та заплановані заходи на громадському майданчику “ХочуБуду” давали максимум особисто вам, сєвєродонецькій громаді та всій Луганській області.

Детальніше

Створюємо новорічний настрій!

На громадському майданчику “ХочуБуду” відбувся майстер-клас “Новорічний гном”

Друзі, ви тільки-но подивіться, яких чарівних гномів ми виробляли на творчому майстер-класі у минулу неділю під керівництвом Юлії Кисловської.

Прямий ефір з заходу в інстаграм-акаунті ГО “СМР”
Детальніше