Інформаційний захід для молоді “Давай поговоримо ПРО…”

Вчора в стінах громадського майданчика “ХочуБуду” пройшов захід “Давай поговоримо ПРО …” з метою інформування молоді про відповідальне ставлення до власного репродуктивного здоров’я, про профілактику розповсюдження ВІЛ та інфекцій, що передаються статевим шляхом.

Детальніше

Конкурс малих грантів «Не полишаючи нікого осторонь»

До Всесвітнього дня води ЮНІСЕФ за підтримки Уряду Німеччини оголошує конкурс малих грантів «НЕ ПОЛИШАЮЧИ НІКОГО ОСТОРОНЬ». Молодь з Донецької та Луганської області може отримати до 60 тисяч гривень на реалізацію екологічних проектів у своїх громадах.

Мета проекту “Не полишаючи нікого осторонь”: підтримка громадської активності підлітків та молоді Донецької та Луганської областей, які готові долучитися до вирішення проблем охорони та безпеки водних ресурсів, а також навколишнього середовища.

Детальніше

Розклад подій на цей тиждень з 25 по 31 березня 2019 року

Ось і наш розклад занять на цей тиждень!

Приходьте, вам і вашим діткам буде цікаво!⠀Друзі, якщо ви вже були в нашій дружній компанії, відвідували наші заходи, заняття, дивилися разом з нами фільми, мультфльми або дефілювали із агенством “Шарм” — ставте лайки і діліться своїми враженнями в коментарях на наших сторінках у соціальних мережах Facebook та Instagram.

Безоплатне дозвілля може бути яскравим!

Друзі, не повірите, але бібліотеки — це гарне місце не тільки для читання книжок, а ще й і для творчості.

Ось, наприклад, Лисичанска центральна бібліотека спромоглася об’єднати дітей віком 8-12 років і допомогла їм творити та розвиватися у русі новітніх технологій. 

Детальніше

Розклад подій на цей тиждень з 11 по 17 березня 2019 року

Різноманітні заняття для дітей та дорослих, цікаві івенти і, як завжди — перегляд мультфільму у п’ятницю. У нас немає місця нудьзі!

Беріть своїх діточок і приходьте. Впевнені, буде цікаво. Ось побачите!

Якщо ви вже були в нашій дружній компанії, відвідували наші заходи, заняття, дивилися разом з нами фільми?, мультфільми або відвідували арт-студію “Песочница” ? діліться своїми враженнями із нами в соціальних мережах
Facebook та Instagram!✍

Допомогайте нам ставати кращими!?#