Почніть робити впевнені кроки до своєї мрії!

Саме для цього ГО “Платформа розвитку “СМР” організовує захід “Жива бібліотека”, де спікером виступатиме Сергій Притула – український телеведучий, волонтер, актор, автор, амбасадор збірної України з футболу і не тільки. Громадський діяч на своєму прикладі поділиться із вами перемогами та поразками, які зробили його тим, яким він є сьогодні.

Реєструйтесь на онлайн зустріч за цим посиланням та очікуйте лист-запрошення на свій e-mail.

Реєструйтесь на захід за цим посиланням
Детальніше

Долучайтесь до маршу «За рівні права та можливості»

Відбудеться в Сєвєродонецьку 8 березня 2022 року.

Як плануєте провести Міжнародний день боротьби за права жінок?
Ми вже працюємо над проведенням маршу «За рівні права та можливості» у м.Сєвєродонецьку.

Тому запрошуємо всіх, хто поділяє цінності прав людини ГО “Платформа розвитку “СМР”, яка входить до складу коаліції “Луганщина.Жінки.Мир.Безпека”, взяти участь в марші «За рівні права та можливості», що відбудеться 8 березня – в Міжнародний день боротьби за права жінок і міжнародний мир!

Реєструйтесь на захід за цим посиланням
Детальніше

Дайджест подій на громадському майданчику “ХочуБуду”

21 – 27 лютого 2022р.

Доброго дня, наші любі! ГО “Платформа розвитку “СМР” впевнено крокує далі та з новою назвою вже готова на величезні звершення з вами, для вас та заради вас!

Реєструйтесь на актуальні активності за цим посиланням
Детальніше

Громадська організація “Сєвєродонецька молодіжна рада” змінила назву?

Життя не стоїть на місці, пріоритети, цінності та взагалі все навкруги змінюється. Наша організація зростає, розвивається, розширює напрями своєї діяльності.

За підсумками діяльності 2021 року командою громадської організації “Сєвєродонецька молодіжна рада” було прийнято рішення змінити назву організації. Відтепер ми рухаємось далі як ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “ПЛАТФОРМА РОЗВИТКУ “СМР”!

Детальніше

Вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні

ГО “Сєвєродонецька молодіжна рада” вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні. Сьогодні ми віддаємо шану тим, хто пожертвував найціннішим заради нашого майбутнього – своїм життям. Події тих днів змінили всіх нас. Минули роки, а спогади настільки яскраві, наче це було вчора.

Детальніше

Навчіться реалізовувати будь-які творчі ідеї за допомогою свого смартфону!

Друзі, маєте смартфон та не знаєте, яким чином використовувати його на повну? А саме – як робити фото, які потім одразу хочеться публікувати у соціальних мережах?

Тож ви на вірному шляху, бо ГО “Сєвєродонецька молодіжна рада” запускає курс “Професійне фото з телефону”, в рамках якого слухачі та слухачки зможуть навчитися отримувати чудові навички з фотографії за допомогою сучасних смартфонів та використовувати безлічі їх функцій. На заняттях ви навчитесь основним принципам фотографування та за бажанням у майбутньому зможете перейти на фотозйомку з використанням просунутих фотокамер!

Реєструйтесь на курс за цим посиланням
Детальніше

Розмовний клуб “Takeup_English” відтепер і в онлайні!

Вчите англійську мову, але досі не впевнені щодо свого рівня? Не вистачає практики спілкування англійською? Так буває, коли під час вивчення іноземної мови граматичні аспекти схоплюються швидко, а от розмовні навички надовго залишаються проблемою.

Пропонуємо рішення – подолати мовний бар’єр і страх того, що вас неправильно розуміють у розмовному онлайн клубі “Takeup_English”, який організовує ГО “Сєвєродонецька молодіжна рада”.
Вдосконалюйте свою англійську покроково – з кожним заняттям поринайте в нові теми, проговорюйте незрозумілі вирази, тренуйте граматику та вживання слів і фраз.

Отже, реєструйтесь за цим посиланням, чекайте дзвінка адміністратора і починайте спілкуватись англійською разом з нами!

Для участі в клубі реєструйтесь тут
Детальніше

Оголошуємо набір на курс “Adobe Illustrator”

Опануйте основний функціонал графічного редактора Adobe Illustrator та залиште рандомні кліки в минулому!

Навчіться працювати з базовими інструментами, шарами, кольорами, сіткою, пером, шрифтами на курсі “Adobe Illustrator”, який організовує ГО “Сєвєродонецька молодіжна рада”.

Реєструйтесь на курс тут
Детальніше

Як мешканці Луганщини отримували навички малювання аквареллю

Кожен творчий майстер-клас, що організовує ГО “Сєвєродонецька молодіжна рада” – це маленьке свято і для нас, і для тих, хто бере в ньому участь!

Такими враженнями неодноразово під час й після заходів ділились з нами наші великі й маленькі учасники та учасниці. То що казати, якщо ви відвідували майстер-класи на громадському майданчику “ХочуБуду” або в онлайні, напевно ви й самі поринали у казкову атмосферу творчості разом із Юлією Кисловською.

Дивіться відео-ролік на фейсбук сторінці ГО “СМР”
Детальніше

Коли ти на хвилі музики – запалюй!

Саме так і зробили учасники курсу “Основи діджеїнгу”, організувавши шалене та видовищне паті на Громадському майданчику “ХочуБуду” під час останнього заняття. Ось тут то у них з’явилась гарна можливість показати все, чому вони навчились протягом десяти занять, а саме:

  • як працює технічна частина обладнання,
  • як саме потрібно підключати та налаштовувати діджейську апаратуру,
  • як з легкість зводити треки та проставляти крапки.
Дивіться публікацію на фейсбук сторінці ГО “СМР”
Детальніше