Відкриття нового коворкінг-простору у місті Кропивницький «Goglе 87»!?

Вже 1-го серпня 2022 року о 17.00 годині відкривається «Goglе 87»! Новий культурний простір для мешканців м.Кропивницький.

Сучасний коворкінг зламає стереотипи про сірі робочі будні. Саме тут ви зможете комфортно працювати, навчатися, ділитися власними досягненнями, відпочивати та знаходити однодумців.

Детальніше

Станьте вправним користувачем персонального комп’ютера!

Реєструйтесь на Курс “Комп’ютерна грамотність”, з яким ви опануєте базові навички роботи з комп’ютером та в мережі Інтернет. Під час навчання ви дізнаєтесь про особливості комп’ютера, основні офісні програми як впевнений користувач.

Детальніше

Улюблені майстер-класи повертаються!

Продовжуємо навчати та надихати!

Друзі, дізнайтесь більше про культуру, історію та мистецтво України на наших майстер-класах. З радістю повідомляємо вам гарну новину: ми відновлюємо проведення творчих майстер-класів, які ви так полюбили та з нетерпінням чекали!

ГО “Платформа розвитку “СМР” оголошує набір першого тематичного майстер-класу “Дивовижні звірі в стилі української художниці Марії Приймаченко”, якій відбудеться в онлайн-форматі вже 7 серпня 2022 року.

Детальніше

Оголошуємо набір на курс “Арт-терапія”

Ми всі проживаємо зараз невизначеність, невідомість, у багатьох із нас є дефіцит відчуття захищеності та безпеки. У таких ситуаціях ми не завжди пам’ятаємо, що у кожного з нас є приголомшлива здатність до адаптації, зростання та змін.

Сьогодні є унікальна можливість полегшити свій внутрішній стан та відновити емоційну стійкість на курсі Арт-терапія для дорослих 18+ та батьків із дітьми.

Детальніше

Розмовний онлайн-клуб з англійської мови “Takeup_English”

Ви вчите англійську мову, але досі не впевнені щодо свого рівня? Не вистачає практики спілкування англійською?

Так буває, коли під час вивчення іноземної мови граматичні аспекти засвоюються швидко, а розмовні навички залишаються не пропрацьованими.

ГО “Платформа розвитку “СМР” пропонує рішення: подолайте мовний бар’єр і страх того, що вас неправильно розуміють у розмовному онлайн-клубі “Takeup_English”.

Детальніше