Тренінг відбувся 27-28 лютого, і ми з радістю ділимося основними результатами та висновками!
Два дні роботи з тренерками Ольгою Шулік та Галиною Целовальниченко були неймовірно продуктивними.
Учасники/-ці вчилися працювати з постраждалими від СНПК, розглядали як важливі правові аспекти, так і практичні інструменти надання допомоги.

Основні теми тренінгу:
Національне та міжнародне законодавство в сфері СНПК.
Алгоритми дій для надання невідкладної допомоги.
Стандарти роботи з постраждалими, включаючи техніки опитування та фіксації злочинів.
Визначення напрямків роботи із покращення надання допомоги постраждалим від СНПК в умовах релокації суб’єктів надання допомоги.Тема була надзвичайно чутливою і емоційно складною, але наше завдання було навчити учасників/-ць, як проінформувати постраждалих про їхні права та можливості, водночас не завдаючи шкоди їхній психоемоційній та фізичній стабільності. Ми вчилися правильно взаємодіяти з постраждалими, забезпечуючи їхній комфорт і захист і зберігаючи максимально можливу конфіденційність.
Учасники/-ці тренінгу, змогли обмінятися досвідом, обговорити виклики, з якими стикаються у своїй роботі, і разом знайти шляхи покращення існуючих механізмів допомоги.Ми віримо, що такі заходи сприяють не лише розвитку професіоналізму серед тих, хто працює з постраждалими, а й покращують загальний рівень підтримки людей, які пережили травмуючі події.
Дякуємо всім, хто долучився!
Цей захід став можливим завдяки підтримці Уряду Великої Британії, наданої через Міністерство закордонних справ, у справах Співдружності націй та розвитку Сполученого Королівства в межах проєкту «Жінки. Мир. Безпека: діємо разом», який реалізує Український Жіночий Фонд. Інформація, що представлена у матеріалі, не завжди відображає погляди Уряду Великої Британії, Українського Жіночого Фонду та Урядової уповноваженої з питань ґендерної політики».
#Луганщина1325#ЖінкиМирБезпека#ГендернаРівність#Резолюція1325#РПД1325