Отбор студентов на обучение в Кинолаборатории

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, небо и текст

3 октября в Северодонецке в 17:00 состоится отбор участников на обучение в кинолаборатории.

Обучение будет проходить в Харькове с 8 октября в Academy of Visual Arts Kharkov. 
Ждем участников из любого пункта Донецкого и Луганского региона. Взнос за обучение – Ваши время и усердие.

Для студентов с Донецкой и Луганской областей оплачивается проезд, питание и проживание в Харькове.

Детальніше

Інформація про наших Друзів

На данном изображении может находиться: текст

Как уже упоминалось, проведение тренингов на нашей платформе стало традицией) В этом месяце внимание будет уделяться копирайтингу и спичрайтингу.

Второй тренинг, который пройдет 30 сентября с 10:00 до 18:00, будет посвящен спичрайтингу, ведь мы все находимся в системе информационных связей и функциональных текстов. Имиджи идей, товаров, услуг, людей и организаций ежедневно с той или иной степенью агрессивности внедряются в наше сознание. В этих условиях создание эффективных текстов становится актуальной задачей для распространения и продвижения идей, влияющих на убеждения аудитории.
Детальніше

English speaking club

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят и текст

Практикуємо англійську в English speaking club.

Кожного тижня в понеділок та п’ятницю о 18:00 чекаємо на тебе на громадському майданчику «ХочуБуду», щоб разом говорити англійською.

English speaking club проходить в рамках проекту “Ініціативна молодь – рушій змін”, який реалізується громадською організацією “Сєвєродонецька молодіжна рада” в рамках проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

#USAID #UCBI_ІІ #СМР #hchbd #Сєвєродонецьк

«Обмін між молодіжними працівниками Литви та України»

На данном изображении может находиться: текст

ГС “Національна молодіжна рада України” спільно з LiJOT проведуть «Обмін між молодіжними працівниками Литви та України» , який буде реалізовано 24-29 жовтня 2018 р. в м. Київ та Київська область за підтримки @Міністерство молоді та спорту України, @Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Київського університету імені Бориса Грінченка .

Мета проекту: знайомство учасників та обмін успішними практиками для адаптації досвіду молодіжних працівників Литви та України в навчальних курсах ЗВО та молодіжних центрах/просторах/організаціях учасників. Учасники виконуватимуть домашнє завдання і в рамках проекту створять: а) сумісні проекти між представниками Литви та України, б) проект навчальної програми дисципліни в сфері молодіжної роботи для студентів різних спеціальностей.

Детальніше

Школа Успіху_Сєвєродонецьк 2018

Ви активна людина… Вам 14-18 років…
Хочете здійснити свою мрію…
Ще не визначились чим займатися в житті…

Тоді «Школа Успіху_Сєвєродонецьк 2018» саме для Вас!

У Сєвєродонецьку пройде дводенний лекторій для молоді віком 14-18 років.

Метою проекту є зруйнувати стереотипи про роль молоді в суспільстві, показати можливості саморозвитку в Україні та за кордоном, дати практичні навики ефективної роботи необхідні людині 21 століття.

У «Школа Успіху_Сєвєродонецьк 2018» Ви зможете поспілкуватися з фахівцями різних галузей, дізнатися про можливості молоді впливати на формування суспільства, відповісте на такі питання як: що потрібно для успішної самореалізації, як дієво мріяти та багато іншого.

Детальніше

Локальний тренінг “Активні громодяни”

Британська Рада в Україні спільно з громадською організацією “Сєвєродонецька молодіжна рада” оголошує
набір на тренінг “Активні громадяни”.

Тренінг відбудеться: 29.09 – 1.10.2018 року, у м. Сєвєродонецк, за адресою вул. Гагаріна, 78б (перший поверх) на громадському майданчику «ХочуБуду».

Мета програми полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах
та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між
людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.
В Україні проект розрахований на розвиток серед молоді знань та навичок,
які б сприяли міжкультурному діалогу та вирішенню конфліктів в масштабі
всієї України, насамперед на Сході України.

Детальніше

Cемінар “Відкрита молодіжна робота для молодіжних центрів”

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, небо, текст и на улице

Cемінар “Відкрита молодіжна робота для молодіжних центрів”
? 23-25 вересня 2018 р. в м. Дружківка (Донецька обл.)
? Подача заявок (https://goo.gl/vPQrhT) відкрита до 13 вересня 24:00. До участі запрошуються співробітники та волонтери молодіжних центрів Донецької та Луганської областей. Учасникам забезпечується проживання, проїзд та харчування.
➡️ На семінарі будуть розглянуті наступні питання: як залучити молодь до молодіжного центру; чому молодіжному центру варто бути інклюзивним; якою має бути програма відкритої молодіжної роботи в молодіжному центрі.

Детальніше

Школа лідерства для жінок в культурі

15 та 16 вересня у Сєвєродонецьку відбудеться дводенний лекторій «Школа лідерства для жінок в культурі», організований Port creative hub у партнерстві з платформою «ХочуБуду», метою якого є навчання та розвиток лідерських здібностей у жінок, які працюють у сфері культури.

Лекторій передбачає проведення шести інформативних лекцій від відомих українських та американських експерток й надихаючих лідерок у сфері культурних та креативних індустрій.

Ціль проекту – представити нові знання та інструменти для жінок, які працюють в різних культурних інституціях: комерційних, державних, а також в громадських ініціативах, й заохотити учасниць до реалізації власних креативних проектів у своєму регіоні.

Детальніше

Молодіжний обмін “Step2Success”

На данном изображении может находиться: облако и текст

Громадська організація “Сєвєродонецька молодіжна рада” оголошує відбір 6 учасників які, представлять Україну на міжнародному молодіжному обміні “Step2Success” в Естонії у рамках програми Erasmus+.
Дати проведення обміну : з 21 по 28 жовтня 2018 року.
Місце проведення : місто Нарва, Естонія.
Робоча мова: російська.
Учасники: молодь у віці 18-29 років (пріоритет віддається молоді з Луганської та Донецької області).


Детальніше

Тренінговий курс з розвитку бізнес-навичок в Луганській області.

Проект «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», що впроваджується Українським жіночим фондом за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), оголошує набір на безкоштовний тренінговий курс з розвитку бізнес-навичок в Луганській області.

Метою навчання є сприяння розвитку самозайнятості та малого бізнесу.
Випускники та випускниці тренінгової програми зможуть взяти участь в конкурсі міні-грантів (до 38 тис. грн.) на заснування/перенесення свого малого бізнесу, а також будуть отримувати консультативну юридичну та методичну підтримку протягом 3 місяців.

Детальніше