Пізнай свої соціальні права через гру

Чи знаєш ти, що для того, щоб виростити яскраву і процвітаючу країну, треба приділяти значну увагу соціальній політиці? Так, ти можеш взяти участь в офіціозних освітніх програмах та заходах, спрямованих на утвердження рівності людської гідності. Але навіщо так ускладнювати, якщо можна подолати перешкоди, з якими ти стикаєшься під час реалізації своїх прав, просто граючи!???

Детальніше

Хто ти у соціальних мережах або що про тебе думають інші

Що про нас думають у соцмережах

Сьогодні кожен із нас веде профіль у соціальних мережах:

  • ми дивимся сторіс,
  • гортаємо стрічку у Фейсбуці,
  • лайкаємо публікації у Інстаграмі,
  • намагаємось робити фото та пости кожного дня,
  • відповідаємо на коменти та долучаємось до дискусій…
Детальніше

Генеруємо ідеї для вашого різностороннього дозвілля!

Ви коли небудь бачили, як кипить робота, коли активний склад Сєвєродонецької молодіжної ради працює?? Адже ми ловимо ідеї прямо під час польоту у повітрі!? А деякі вже практично готові до запуску!?

Адже це: ✅цікаво, ✅незвичайно та ✅для ?‍♀️всіх охочих!

Ще трошки і ви про все дізнаєтеся! Будемо грати у гру “Країна гідності”, разом із Відділом молоді та спорту м.Сєвєродонецька організовуємо відкрите тренування з воркауту… Ой, щось ми забазікались!?Слідкуйте за нашими публікаціями у Facebook і дізнаєтеся про все першими!? А краще підписуйтесь на наш YouTube-канал і будьте із нами завжди!

Розклад подій на цей тиждень з 22 по 28 квітня 2019 року

Ось і наш розклад занять на цей тиждень!?‍♀️?‍♂️
Різноманітні заняття для дітей та дорослих, цікаві івенти і, як завжди — перегляд цікавого мультфільму у п’ятницю. Пам’ятайте, на нашому майданчику немає місця нудьзі!
?

Збирайтесь, беріть своїх діточок, братів та сестричок і приходьте. Впевнені, вам буде ну дуууже цікаво, ось побачите!?

Якщо ви вже були в нашій дружній компанії, відвідували наші заходи, курси, тренінги, заняття, дивилися разом з нами фільми ? і мультфільми ?️ діліться своїми враженнями у коментарях або пишіть свої відгуки на сторінці Facebook. Допомогайте нам ставати кращими!?

Конкурс малих грантів добігає кінця

До Всесвітнього дня води ЮНІСЕФ за підтримки Уряду Німеччини оголошує конкурс малих грантів «Не полишаючи нікого осторонь». Молодь з Донецької та Луганської області може отримати до 60 тисяч гривень на реалізацію екологічних проектів у своїх громадах.

Детальніше

Тренінг з недискримінації та ґендерної рівності: як це було

Коли не знаєш, що робити при конфліктах в родині, організації чи громаді через поширені в суспільстві стереотипии щодо соціальних ролей жінок та чоловіків. Тоді потрібні знання, які можна отримати на тренінгах.

Детальніше

Розклад подій на цей тиждень з 15 по 21 квітня 2019 року

Друзі, поспішаємо вам повідомити: на цьому тижні у нас, як і завжди ➡️ різноманітні заняття для всіх: маленьких і великих, дорослих і не дуже, працюючих і тих, хто досі гризе граніт науки?

Приходьте, і переконайтеся в цьому самі!?

Місце зустрічі змінити не можна: м.Сєвєродонецьк, вул. Гагаріна, 78-Б. Чекаємо!

У Сєвєродонецьку навесні разом із квітами з’являються мурали

Громадська організація «Сєвєродонецька молодіжна рада» разом з художником Яном Птушко в рамках реалізації проекту «Барви проти сірості», який впроваджується в рамках конкурсу «Молода енергія громад» який здійснюється ЮНІСЕФ та ГО “СКЦ “Задзеркалля” за фінансової підтримки Європейського Союзу створюють мурали на фасадах шкіл №8 і №4 міста Сєвєродонецька Луганської області.

Детальніше

Тренінг з недискримінації та ґендерної рівності

Чи знаєте ви, як потреби та інтереси показують конфлікти в родині, організації, громаді? Через що такі конфлікти виникають та як почати враховувати потреби обох статей у плануванні та реалізації проектів в інтересах розвитку громади?

Детальніше