Онлайн-захід грудня, який не можна пропустити!

Чи можна культурно відпочивати в онлайні? Звісно, так! Якщо ви потрапите на наш унікальний захід “Творчий вечір”. До речі, на ваші численні прохання 11 грудня відбудеться другий захід за участю місцевих творчих діячів!

Творчий вечір
Детальніше

Останній захід “Жива бібліотека” вже позаду

Друзі, продовжуємо розповідати вам про те, що ж такого цікавого відбувається на громадському майданчику “ХочуБуду”, доки ви вчитеся, працюєте або відпочиваєте. Ось, наприклад, вчора ви прогавили (чи ні 😉 нереально круту зустріч з трьома підприємцями нашого регіону, які наразі успішно ведуть свій бізнес. 

Детальніше

Розмова про їжу може бути як приємною, так і корисною

На тему смачної їжі можна говорити нескінченно. Всі ми любимо перекусити десь у кафе або приготувати щось особливе вдома. Адже тема їжі і харчування актуальна – розмова про їжу може об’єднати навіть малознайомих людей і допоможе підтримати бесіду. Не завжди ж про погоду розмовляти…

Розмовний клуб «Takeup_English»
Детальніше

Майстер-клас “Ручне ліплення з глини у техніці пластування”: як це було

Минулої неділі учасниці майстер-класу «Ручне ліплення з глини у техніці пластування» знову поринули у творчість разом із сєвєродонецькою майстринею Юлією Кисловською та отримали можливість пройти через всі етапи роботи з глиною: від формування до декорування.

Творчі майстер-класи
Детальніше

Обрано переможців конкурсу “Україна – це світло”

Шановні учасники конкурсу, у нас є для вас гарна новина!
“Конкурсні процеси” вже добігають кінця. Хочемо відмітити, що за цей час ми познайомились з великою кількістю юних талантів, викладачами та батьками. І це добре, бо в нашій країні є люди, котрі займаються творчістю і роблять це нереально круто!

Детальніше

Курс «Аdobe Photoshop» добіг кінця

Друзі, ми не любимо прощатися, але час прийшов! Добігло кінця навчання на курсі «Аdobe Photoshop» і друга група слухачів курсу готові відправлятися у вільне плавання та створювати свої власні графічні об’єкти. Скажемо більше – розвиватися та освоювати цю крутезну програму далі. Бо той, хто почав – ні за що вже не зупиниться!

Курс «Аdobe Photoshop»
Детальніше