Чому «Академія можливостей» краща за Хогвардс?

Першого та другого серпня 30 молодих лідерів та лідерок зі всієї Луганської області почали без магічних паличок, але з магічними тренерами вчитися магії громадської та соціальної активності.

Учасники навчальної програми під час першого модулю навчання відвідали тренінг з командоутворення та дізнались основи PR та комунікації
Детальніше

Вечірній мультпоказ

Вечірній кінопоказ спрямований на усіх бажаючих, які хочуть провести свій час з користю, а саме переглянути фільм (мультфільм) на великому екрані в гарній компанії у затишному місці, а також отримати позитивні емоції.
* Приймаються заявки на переглад фільму (мультфільму).

Детальніше

Вечірній мультпоказ

Вечірній кінопоказ спрямований на усіх бажаючих, які хочуть провести свій час з користю, а саме переглянути фільм (мультфільм) на великому екрані в гарній компанії у затишному місці, а також отримати позитивні емоції.
* Приймаються заявки на переглад фільму (мультфільму).

Детальніше

Подяка

Приємнощі продовжуються. Приймаємо привітання від друзів і партнерів.

Дякуємо колективу Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women’s Fundза теплі, дружні партнерські відносини та за новорічні подарунки.

Вітаємо Вас з Новорічними святами і бажаємо щасття, надхнення, цікавих та плідних проектів.

З повагою
команда ГО Северодонецкая молодежная рада

День народження СМР

У ГО «Сєвєродонецька молодіжна рада» надзвичайна дата, нам виповнюється 8 рочків!
Протягом цих років команда організації наважилася на багато подвигів і досягла неймовірного результату. Ми стали дорослими, але кожен день продовжуємо зростати й отримувати досвід.

28 грудня ми запрошуємо кожного приєднатися до святкування Дня народження «Сєвєродонецької молодіжної ради», а також почати разом з нами святкувати новорічні свята. Новий рік – це сімейне свято, тож почни його справляти з великою сім’єю СМР!

Цей святковий день ми хочемо провести з музикою та під музику. На квартирник ми запросили групу із м.Старобільськ «Конец Июля», яка задасть настрій цьому вечору. А продовжимо наш святковий вечір дискотекою, де запалить DJ Mots.

Захід буде тривати з 18:00 до 21:00. Тож встигни повеселитися з нами.

Чекаємо на вас 28 грудня 18:00 на ГМ «ХочуБуду»

Привітання від друзів

Нам дуже приємно отримувати подарунки та теплі слова. Дякуємо, Генеральне консульство Німеччини в Донецьку за привітання!
Команда громадської організації Северодонецкая молодежная рада також вітає Вас з наступаючими святами і бажає Вам всього самого найкращого!
#smr_sd_ua
#hchbd

BEST HORROR SHORTS

Країни: Нідерланди, Італія, Іспанія, Бразилія, США, Франція

Хронометраж: 79 хвилини
Вікова категорія: 16+
Мова: озвучка українською мовою

Хочете почути страшну історію? Або цілих сім? 21 відбудеться показ фестивалю короткометражного кіно “Best Horror Shorts”.
“Best Horror Shorts” – це підбірка моторошних історій, кожна з яких вражає непередбачуваним сюжетом та неповторною атмосферою. На екрані на вас чекають канібали, божевільні дантисти, монстри, що полюють на людей і монстри, які живуть в людях, а також багато іншого, за що всі пошанувачі жанру так люблять жахи.
Візьміть з собою найбільше відро поп-корну, щоб закривати ним очі і влаштовуйтесь зручніше у своїх кріслах. Світло в залі згасає і розпочинається СТРАХ.

ПРОГРАМА

1. Нетфлік & Кекс
Нідерланди, 2017, 6’46’’
Після кількох місяців флірту і переписок, хлопець нарешті отримав повідомлення, на яке чекав весь цей час. Дівчина його мрій запрошує його до себе додому. Її батьки поїхали на всі вихідні, а отже візит обіцяє бути цікавим. Однак, раптом юнак усвідомлює, що на карту поставлено дещо більше, ніж його цнотливість.

2. День народження
Італія, 2017, 15’
Ніч. Жорстока медсестра блукає коридорами будинку для престарілих. Вона наживається на тому, що продає рецептурні препарати наркоманам та краде речі у найслабших пацієнтів. Єдине, що вона ненавидить більше, ніж свою роботу, – це старі люди. Увійшовши в палату № 12, у якій проживають три сестри, медсестра дізнається, що одній з них сьогодні виповнилося 100 років. Подарунок на день народження змінить життя всіх присутніх в палаті.

3. Солоденький
Іспанія, 2017, 10’
Для Густава це була звичайна ніч: безтурботна, тиха і сумна. Аж раптом веселощі постукали у двері. І вони нікуди не підуть, поки не закінчать те, що розпочали.

4. Трипофобія
Бразилія, 2018, 8’45’’
Чорний пісок таємничого піщаного годинника розпочав відлік. Старий чоловік у похмурій кімнаті намагається щось нашкрябати на папері. Хлопець, що закований в ланцюги, страждає у темряві посеред туману. І раптом дізнається, що він не один.

5. Позаду
Іспанія, 2016, 15’
Аріана – розлучена мати, яка одержима думкою про те, що колишній чоловік забере в неї дитину. На святкуванні дня народження таємнича стара жінка каже Аріані, що за нею стоїть дивна фігура: потворна людина. Повернувшись додому з дитиною, Аріані доведеться боротись з чимось значно темнішим, ніж її страхи.

6. Зупинка
Франція, 2016, 6’
Подорож Сари і Брема приймає жахливий поворот, коли вони вирішують зупинитися на заправці у темних лісах Валлонії.

7. Корінь проблеми
США, 2012, 13’34’’
Американське передмістя, 1950-ті роки. Домогосподарка підозрює, що привітний дантист, що живе по сусідству, приховує жахливу таємницю.
Трейлер: https://goo.gl/YcAhVY