Microsoft Excel не така складна програма, як про неї кажуть!

Кажуть, що програма Microsoft Excel не з легких. Однак, її можна швидко пізнати – що і робили слухачі курсу «Комп’ютерна грамотність» на останніх двох заняттях.

Курс “Комп’ютерна грамотність”
Детальніше

Знайомтесь – член нашого зіркового журі – Інеса Братущик

Інеса Братущик – Народна артистка України, волонтер, експерт комісії з питань культури та мистецької освіти громадської ради при міністерстві культури України.

Була солісткою ансамблю «Мальви» Львівської національної філармонії, ансамблю «Смерічка» Чернівецької обласної філармонії, солістка Національної радіокомпанії України, пісні у її виконанні є в золотому фонді Національного радіо України.

Детальніше

Запрошуємо на заняття до розмовного клубу «Takeup_English»

Згадуємо, що колись англійська мова була для більшості з нас чимось недосяжним… На заняттях в учбових закладах ми отримували завдання, які були під силу не кожному здобувачу освіти.

Розмовний клуб «Takeup_English»
Детальніше

Запрошуємо до клубу настільних ігор “GameBoss”

Чи корисно грати в настільні ігри?

Звичайно! Це завжди весело і захоплююче! А ще – це чарівний ключ до збереження активності і здоров’я розуму! Різні люди з різними потребами і здібностями збираються за одним столом з однією метою – цікаво й корисно провести час.

Клуб настільних ігор “GameBoss”
Детальніше

Член журі Всеукраїнського пісенного конкурсу “Україна – це світло” Софія Соловій

Член журі
Софія Соловій, оперна співачка, сопрано. Професійна кар’єра Софії в основному розгортається на сценах Європи, хоча вона здійснила численні турне країнами Азії, південноі та північної Америки, гастролювала в Японії, Омані та ОАЕ, завжди радо виступає в Україні.

Лауреатка 14-ти міжнародних вокальних конкурсів в Італії, Австрії, Польщі, Німеччині та Канаді.

Детальніше

Творчий майстер-клас “Виготовлення іграшки з фетру”

Цієї суботи Громадський майданчик “ХочуБуду” знову поринув у творчість разом із сєвєродонецькою майстринею Юлією Кисловською. Учасниці майстер-класу потрапили у світ дитинства, роблячи милі іграшки із фетру.

Творчий майстер-клас
Детальніше

Знайомимо Вас з членами журі пісенного конкурсу “Україна – це світло”

Дорогі друзі, хочемо познайомити вас з членами журі пісенного конкурсу “Україна – це світло”.

Roman Antonyuk, Заслужений артист України, Член Національної спілки кобзарів України, закінчив Львівську музичну Академію по класу бандури і вокалу, працював солістом Київської Державної чоловічої хорової капели ім. Л.Ревуцького, солістом академічного філармонійного ансамблю інструментальної музики «Високий Замок» (м. Львів), учасник чоловічого квартету „Tenors Bel“Canto“, концертмейстр кафедри концертмейстерства Львівської музичної Академії ім.М.Лисенка, Засновник та художній керівник капели бандуристів у місті Ганновер (Німеччина), має численні гастролі в Україні та за її межами.

Детальніше