Семінар «Впровадження резолюції Ради Безпеки ООН 1325 на регіональному рівні».

В рамках проєкту “1325 Луганщина. Жінки. Мир. Безпека” для Робочої групи з питань розробки, впровадження та моніторингу Регіонального плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» в Луганської області 8 та 9 вересня відбувся семінар «Впровадження резолюції Ради Безпеки ООН 1325 на регіональному рівні».

Метою зустрічі була підтримка членів Робочої групи з питань розробки, впровадження та моніторингу Регіонального плану дій на виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року в Луганській області.Тренерка Олена Суслова розповіла не тільки принципи як скласти ефективно план дій, а й прикладні механізми його втілення, щоб разом досягнути позитивних змін в нашій області.

Детальніше

Фестиваль Думок 2021

У м. Сєвєродонецьк до Фестивалю думок цього року доєдналися представниці громадської організації «Сєвєродонецька молодіжна рада”, Ирина Ломкова та представник патрульної поліції Nazar Natalukha, що входять до складу коаліції «Луганщина. Жінки. Мир. Безпека». Разом з гостями ми обговорювали тему “безпеки” та “насильства” за допомогою гри «Коло безпеки». Гра формує систему уявлень щодо явищ насильства, форм та методів його попередження і подолання, а також куди звернутися за допомогою у разі ризику ситуації насильства або його безпосереднього випадку. Дякуємо організаторам Восток SOS за запрошення!

#smr_sd_ua#ЛуганщинаЖінкиМирБезпека#1325КоаліціяЛуганщина

Серія виїзних тренінгів щодо впровадження резолюції РБ ООН 1325 «Жінки, мир, безпека»

На Луганщині проведено серію виїзних тренінгів щодо впровадження резолюції РБ ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» Коаліцією «Луганщина. Жінки. Мир. Безпека» у співпраці із Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації протягом липня-серпня 2021 року проведено одноденні тренінги щодо реалізації резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека», запобігання і протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на місцевому рівні.

Детальніше