Чи можна дізнатись цікаву інформацію про українську культуру, історію та мистецтво під час малювання??

Так, якщо ви відвідуєте онлайн-майстер-класи, організовані ГО “Платформа розвитку “СМР”.
Останній майстер-клас “Петриківський розпис” в проєкті “Академія можливостей 2.0” відбудеться вже 5 лютого 2023 року на платформі Zoom! Встигніть зареєструватись!
Під керівництвом Світлани Базилевич, засновниці арт-студії “Ліхтарик”, ви не тільки навчитесь малювати в техніці Петриківського розпису, а й:
? почуєте історію традиційного українського орнаменту;
? дізнаєтесь про символіку візерунків;
? навчитесь працювати з основними прийомами розпису.
Відпочинок та навчання – це можливо! Приходьте на онлайн майстер-клас і пориньте у творчий процес та намалюйте власну картину!
Розвивайтесь та змінюйте світ на краще разом з нами!

Детальніше

Відновіть свій позитивний настрій та йдіть назустріч новим звершенням!⭐️

ГО “Платформа розвитку “СМР” запрошує всіх охочих на інтеграційний офлайн-захід для переселенців та приймаючої громади “Кропивницький творчий”, який відбудеться 26 січня 2023 року о 16:00 на громадському майданчику “GOGLE 87”.
Тут ви зможете налагодити якісне родинне дозвілля, отримати додатковий ресурс для відновлення позитивного емоційного настрою, дізнатись про нові засоби для творчості та навчитись організовувати власне життя.
Цей яскравий і емоційний вечір допоможе вам:
✅ налагодити спілкування в родині;
✅ познайомитись з митцями Кропивницького та іншими переселенцями;
✅ дізнатись про можливості творчої самореалізації;
✅ почути про нові творчі техніки, які також зможете використовувати самостійно.

Детальніше

ГО “Платформа розвитку “СМР” запрошує всіх охочих, хто переїхав до Кіровоградської області, та місцеве населення, на інтеграційний офлайн майстер-клас для переселенців та приймаючої громади “Маніфестація бажань”

В кожній людині є маленька дівчинка або хлопчик, які вірять у магічне здійснення наших бажань. Та, на жаль, наша доросла частина заважає їх легкому здійсненню. Для успішного досягнення бажаного треба подружити нашу дорослу частину особистості з дитячою!?
ГО “Платформа розвитку “СМР” запрошує всіх охочих, хто переїхав до Кіровоградської області, та місцеве населення, на інтеграційний офлайн майстер-клас для переселенців та приймаючої громади “Маніфестація бажань”, який відбудеться 25 січня 2023 року о 16:00 на громадському майданчику “GOGLE 87”.
Протягом офлайн майстер-класу “Маніфестація бажань” ви:
⏩ навчитесь ставити цілі;
⏩ дізнаєтесь, що заважає досягати бажаного;
⏩ попрацюєте зі своїми установками;
⏩ розберетеся, чому одні бажання здійснюється легко, а інші ніяк;
⏩ дізнаєтесь, які типи характеру швидше досягають бажаного;
⏩ отримаєте робочий інструмент по досягненню цілей і бажань, завдяки якому зможете допомогти собі та за бажанням своїм близьким.ю

Детальніше

Хочете дізнатися, як смачно і корисно харчуватися – тоді вам треба завітати до нас!?

Зареєструйтесь та відвідайте офлайн-захід «Як харчуватися смачно, але з користю для здоров’я», який організовує ГО “Платформа розвитку “СМР” 24 січня 2023 року на громадському майданчику “Gogle87” у м. Кропивницький.
Приходьте та отримайте корисні поради від професійного кухаря:
✅ дізнайтесь, як їжа впливає на наше повсякденне життя;
✅ зрозумійте, як слідкувати за собою та яку краще їжу додати в свій раціон;
✅ отримайте нові та цікаві знайомства;
✅ почуйте цікаві історії із життя кухарів;
✅ зануртесь в кулінарну сферу діяльності;
✅ та зрозумійте, що готувати – це просто.
Вносьте подію у свій календар та приходьте за інформацією, яка занурить вас в гастрономічний світ. Ви доторкнетесь до сфери ресторанного господарства та отримаєте корисні лайфхаки від професійних кухарів.

Детальніше

Дізнайтесь, як можна створити сайт без жодного рядка коду!?

Реєструйтесь та приєднуйтесь до офлайн-заходу “Твій перший сайт без жодного рядка коду”, що є одним з низки заходів неформальної освіти з отримання мікрокомпетенцій, який організовує ГО “Платформа розвитку “СМР” 23 січня 2023 року.
Протягом офлайн-заходу під керівництвом модератора – кандидата педагогічних наук зі спеціальності “теорія та методика професійної освіти” ви:
✅ дізнаєтесь корисну інформацію про існуючі системи керування контентом;
✅ отримаєте базові знання про сайти, блоги, хостинг, провайдерів та домени;
✅ отримаєте корисну інформацію щодо ключових переваг використання та основних функціональних можливостей інструментів та сервісів від корпорації Google;
✅ зробите детальний огляд сервісу Google-Site;
✅ отримаєте практичні навички з розробки, публікації та наповнення необхідним контентом своїх Google-сайтів;
✅ отримаєте практичні знання для швидкого й безоплатного створення своїх інтернет-ресурсів.
Головне, що після відвідування заходу ви без проблем зможете створити свій перший сайт, налаштуєте та опублікуєте його в інтернеті, та навчитесь наповнювати контентом сторінки новоствореного ресурсу.?

Детальніше

Познайомтесь з найкращими українськими митцями та створіть свій авангардний ескіз!?

Відвідайте онлайн майстер-клас “Соня Делоне та її авангардна мода”, який організовує ГО “Платформа розвитку “СМР” 29 січня 2023 року на платформі Zoom!
На цьому онлайн майстер-класі Світлана Базилевич, засновниця арт-студії “Ліхтарик”, буде розповідати про художницю та її живопис, і ви:
? познайомитесь з творчістю Соні Делоне;
? дізнаєтесь про авангардне мистецтво першої половини ХХ ст;
? намалюєте ескізи в стилістиці Соні Делоне;
? познайомитесь з основними законами колористики;
? дізнаєтесь про вплив та місце українських митців на європейський та світовий авангард.
Після відвідування майстер-класу ви почнете розпізнавати авангардні картини, зрозумієте, як можна застосовувати теорію кольору в ескізах одягу та познайомитесь з творчістю українки, яка стала першою жінкою, яка мала прижиттєву ретроспективну виставку в Луврі.

Детальніше

Історія успіху, яка надихає!

Друзі, 25 січня 2023 року запрошуємо вас на фінальний онлайн-захід “Жива бібліотека з ROXOLANA” проєкту “Академія можливостей 2.0”, який організовує ГО “Платформа розвитку “СМР”.
На заході ви познайомитесь з талановитою українською співачкою – Роксоляною Сиротою (ROXOLANA).
Спікерка розповість свою історію, яка допоможе вам зрозуміти, як досягти успіху власними силами.
Тільки подивіться – її дебютне відео на пісню «Очима» отримало за декілька місяців 1 мільйон переглядів на YouTube, а сам трек увійшов до топ-10 танцювальних хітів українського радіо.
ROXOLANA – учасниця шоу «Голос країни-9» та проєкту “Скажи чесно, як ти?”, який відбувся у межах ініціативи першої леді Олени Зеленської. За такий короткий час вона не тільки стала відомою українською співачкою, а заснувала арт-проєкт «Ukraine is», який поєднав сучасну музику та українську поезію. Героями кліпів стали визначні українці, серед яких співачка Ніна Матвієнко, гурт «Kazka», режисер Ахтем Сеітаблаєв та художник Анатолій Криволап. За час проєкту лунали пісні та відеокліпи на слова відомих українських поетів – Ліни Костенко, Юрія Іздрика, Івана Франка, Михайля Семенка та інших.
Також спікерка стала першою українською співачкою, яка випустила кліп мовою жестів, перекладений Ксенією Олійник, присвячений Міжнародному дню жестових мов. Як і більшість українських співаків, ROXOLANA долучається до благодійності. На її рахунку більше 50 концертів для внутрішньо переміщених осіб та військовослужбовців, які було організовано як на території України, так і за кордоном.

Детальніше